ZenFone 4 Selfie Android 8.1 başladı

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Asus' un Zenfone 4 Selfie modeline Android 8.1 güncellemesi geldi. Oreo yüklemeden sorun yaşayanlar için uyarılarımıza dikkat ederek duruma göre bilgi verebilirler.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

2017 Yılında satışa çıkan Asus’ un ZenFone 4 Selfie modeli Android 8.1 güncellemesini aldı. Satışı yapılan modelin hazır sistemindeki sürüm Android 7.0 olarak sunulmakta. 

Android Oreo alan ZenFone 4 Selfie, birde ZenUI 5.0 arayüzüne kavuştu. 4 Selfie modeli için 2 versiyon yer alıyor. Her ikisi içinde güncelleme indirmeye açılmış görünüyor.

Android 8.1 şu an için bazı ülkelerde güncellemeye açılmış. Dünya geneline tahmini 1 hafta içerisinde ulaşması bekleniyor.

ZenFone 4 Selfie Android 8.1 başladı

ZenFone 4 Selfie Android 8.1 güncellemesi

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

ZenFone 4 Selfie Android 8.1 yüklemek için ayarlara girip hakkından bölümünden sistem güncellemesine dokunmanız yeterli. Ota ile sorun yaşayanlar bilgisayar üzerinden manuel yükleyebilirler.

Güncelle hatası olursa cihazınızın şarj seviyesine ve internet bağlantısının wifi üzerinden olmasına dikkat ediniz.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir