Zenfone Selfie Zenfone Zoom Android 6.0 güncellemesi indir

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Asus Zenfone serilerinden Selfie ve Zoom modellerine bir türlü Android 6.0 Marshmallow güncellemesini yayınlamamıştı.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Kullanıcıları bir arayışa iten Asus, nihayet Zenfone Selfie ve Zenfone Zoom modelleri için Android 6.0 güncellemesini resmi sitesinde yayınladı. Android 6.0 yazılım boyutu 1.15 GB. Güncelleme OTA Globol olarak kademeli olarak yayınlanmaktadır.

Şuan Avrupa’ da sunulmakta. Türkiye dahil bir çok ülke için kısa süre içerisinde tamamlanması bekleniyor. Eğer cihazınıza henüz güncelleme gelmediyse, isterseniz Android 6.0 ROM yazılımını aşağıdaki verdiğimiz adreslerden indirebilirsiniz.

Android 6.0 güncellemesi indir

Zenfone Selfie Zenfone Zoom Android 6.0 güncellemesi indir

Android 6.0 güncellemesi indir yükle

Android 6.0 güncellemesi indir yükle

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Android 6.0 Marshmallow güncellemesi ile her iki model yeni yazılıma ulaşırken, kullanılan bazı sistem uygulamaları da kaldırılıyor. Android 6.0 güncellemesini yapmadan önce cihaz yedeğini almanızı öneririm.

Zenfone Selfie Zenfone Zoom Android 6.0 güncellemesi indir

Android 6.0 güncellemesi indir nasıl yüklenir

Android 6.0 ROM indirme adresi: Zenfone Selfie için asus.com/Phone/ZenFone_Selfie_ZD551KL/HelpDesk_Download ve Zenfone Zoom modeli içinde asus.com/Phone/ZenFone-Zoom-ZX551ML/HelpDesk_Download ilgili adreslerden güncellemeyi indirebilirsiniz.

Asus Zenfone Selfie ve Zoom yazılımı: APP2SD Android 6.0 yüklemeden önce dahili depolama uygulamaları taşıyınız. ASUS Yedekleme, Mirror, Uzaktan Bağlantı, Party Bağlantı, PC Bağlantı, Photo Çerçeve, What Next, ASUS MyFrame, ASUS MyWater, Omlet, Data Transferi, Yapışık Görünüm, Google Takvim, Google Messenger, hareketli görünüm, Pano Modu, yeni özellikler ve yeni uygulamalar eklenecek.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak