Zenfone telefonda Pokemon GO oyun kurulumu nasıl yapılır

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Asus Zenfone 3 ZE552KL, Max, Zenfone 2, Laser, 3 Laser, Deluxe, Zenfone Go 2, Zenfone 5, telefon modellerine Pokemon GO oyun kurulumu nasıl yapılır?

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Asus Zenfone 3 ZE552KL, Max, Zenfone 2, Zenfone 2 Laser, Zenfone 3 Laser, Zenfone Deluxe, Zenfone Go 2, Zenfone 5 ve diğer modellerde Pokemon GO oyun kurulumu!

Son dönem oyunlar içerisinde en çok popüler olan oyunlardan biriside pokemon go oyunudur. Oynanma şekli müdavimlerinin artmasına sebep olmuştur. Özellikle mobil cihazlarda yüklenerek oynanan oyun her ortamda oynanma imkanını sağlamıştır.

Zenfone telefonlarda bazen Pokemon Go oyunu yüklenirken bazı hatalar ile karşılaşılmaktadır. İşte bu haberimizde Zenfone modellerde yaşanan Pokemon Go kurulum hatalarının nasıl giderileceği sağlıklı bir kurulumun nasıl yapılacağını anlatacağız.

Zenfone telefona Pokemon GO kurulumu nasıl yapılır

Bu kurulum aşamalarını intel işlemcisine sahip her mobil cihazlarda kullanabilirsiniz. Yakın bir tarihe kadar pokemon go oyunu intel işletim sistemine sahip telefon modellerinde açılmıyordu. Fakat son dönemde çıkan Alamaya google play storede yayınlanan pokemon go oyunu intel işletim sistemine sahip telefonlarda da oynanabilmketedir.

Zenfone telefonda Pokemon GO oyun kurulumu nasıl yapılır

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Bu yazımızın başlığında yer alan Asus Zenfone 2 modelinde ve diğer intel işlemcili mobil cihazlarda almanya google play storede yer alan pokemon go oyununun apk dosyasını indirerek oynayabilirsiniz. Bu girişimizden sonra zenfone telefonlara oyunumuzu nasıl kurabileceğimiz anlatmaya başlayalım;

  • ilk olarak bu apkmirror.com/apk/niantic-inc/pokemon-go/pokemon-go-0-29-2-release/pokemon-go-0-29-2-android-apk-download yer alan pokemon go oyunun apk dosyasını indiriniz.
  • Daha sonra dosyayı indirdikten sonra telefonunuzun ayarla kısmından  “Ayarlar > Güvenlik bölümünden ‘Bilinmeyen Kaynaklar” seçeneğini aktif ediniz. Eğer bu seçeneği aktif etmezseniz telefon dışarıdan apk dosyası yüklemenize izin vermeyecektir.
  • Apk dosyasını indirdiğiniz yere giderek tıklayınız. Yukarıdaki işlemlerin ardından pokemon go oyunu telefonunuza yüklenecektir.
  • Son olarak bu oyunda bazı hatalarda oluşmkatadır. Özellikle konum bilgilerini algılamada bazen oyunda hatalar çıkmaktadır.


Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2018, 04:34

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir