Zoom meeting iletişim müşteri hizmetleri

Zoom müşteri hizmetleri şeklinde arama yapanlarda çoğunlukla hesaplarla alakalı durumlarda görüşecek biri aranır. Telefon numarası bulunuyor da dil desteği bulunmuyor.

Andronova

Zoom meeting için destek hattı olarak yabancı ülke numaraları yer alıyor ve çok sayıda yardım alanı yer almakta. Bunun için zoom.us/contact alanından gerekli bilgilere erişim yapacaksınız. Örnek Zoom iletişim telefonu İngiltere +44 800 368 7314 ve Amerika +1 888 799 9666

  • Zoom geri bildirimde bulunmak için talep açma adresi https://zoom.us/feed
  • Satış / pazarlama bölümüne ulaşmak için https://zoom.us/contactsales
  • Zoom telefon numarası https://support.zoom.us/hc/en-us/articles/201362003 (Türkçe desteği bulunmuyor. Yabancı ülkelerde desteği var ve destekli dillerden birini biliyorsanız iletişime geçebilirsiniz)

Uygulama açılmama, erişimde kopmalar, hesap bloke / yasaklama, çalınan hesap, şifre unutuldu ve hiçbir şekilde ulaşamama durumları ve dahası için geniş bir destek yer aldığını düşünüyoruz. Tabi Türkiye kullanıcılarında dil sorunu nedeniyle biraz zor iletişim sağlanacaktır.

Zoom iletişim saatleri olarak haftanın 7 günü hizmet verildiği resmi sayfasında yer aldığını belirtelim. 

Daha önce hem EBA hem bu program için hazırladığımız sorun çözüm yazılarımız oldu. Karşımıza çıktıkca yenilerini hazırlıyoruz ve çoğunda ya kapat aç ile ya farklı bir hesapla test edilerek geçici bir çözüm sunulmuştur. Yoğun saatlerde her daim çeşitli hatalarla karşılaşılıyor. Bu COVID nedeniyle eğitim sisteminin bu şekilde devam etmesiyle her zaman karşılaşılacaktır.

Zoom meeting iletişim müşteri hizmetleri

Zoom teknik destek ekibi öncelik sınıflandırması:

1- Acil: Çalışmayan hizmetlerde ciddi şekillerde yazılımda ve ağ tarafında yaşanan olumsuz gelişmeler. Uygulama işlevselliğini yitirecek şekilde hal alması durumlarında her saat diliminde müdehale edilmekte.

2- Yüksek öncelik: Yetersiz performans gösterime neden olan tüm arızalarda kısmi olarak ya da geçici bir çözüm üretilmesi. Makul ölçülerde çaalışma saati dışında da ek bir kaynakla destek verilmesi.

3- Normal öncelik: Performansı bozmayacak şekilde yaşanan gelişmeleri çalışma saatlerinde genel kaynaklarla çözme veya geçici çalışmanın sağlanması.

4- Düşük öncelikli durumlar: Müşterilerin, kurumların ve kullanıcıların yardıma ihtiyacı olduğu durumlarda operasyon birimi üzerinden yardım ve bilgilendirme amaçlı verilen hizmet. Bu da normal bir çalışma saatlerinde destek verilen bir hizmettir.


Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2020, 16:26

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın