Zorlu Şartlara Dayanıklı Tablet ”Galaxy Tab Active”

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung, bilindiği üzere Galaxy S4 Active ile başlattığı suya ve darbelere dayanıklı ürünlerini Active takısı ekleyerek betimliyor. S5 Active ile devam eden serinin yeni üyesi ise bir tablet. Xperia Tabletlerde standartlaşan suya dayanıklılık özelliğini, darbe emici özel bir kaplama ile birleştiren Galaxy Tab Active, 1.2 metre yükseklikten düşmelere de direnç gösterebiliyor.

teknik destek

IP56 sertifikasına sahip tablet, 9.75 mm kalınlığı ile dayanıklı tabletler (rugged) kategorisinde en ince tablet ünvanını elinde bulunduruyor. Standart kullanıcılardan çok, işletmeler ve ağır iş koşullarında çalışan kullanıcıların hedef kitlesinde olduğu belirtilen Tab Active, teknik özellikleri ile orta seviye bir tablet profili çiziyor. 1.2 GHz hızında çalışan bir işlemci kullanılan cihaz, 1.5 GB ram ve 16 GB dahili hafızaya sahip.

Galaxy-Tab-Active-10-m

4450 mAh bataryanın güç sağladığı Tab Active, 10 saatlik bir kullanım süresi sunabiliyor. 1280×800 piksellik 8-inç boyutunda TFT bir ekranın kullanıldığı tablet, microSD kart desteği ile depolama kapasitesinin yükseltilmesine olanak tanıyor. S-Pen’nin daha dayanıklı versiyonu olan C-Pen ile gelen cihaz, Knox uygulaması ile üst düzey güvenlik vaadediyor.Arka tarafında LED flaş destekli 3.1 MP çözünürlüğünde ana kameraya, ön tarafında ise 1.2 MPlik bir kameraya yer verilen tabletin, fiyatı ve çıkış tarihi henüz netlik kazanmış değil.

Galaxy-Tab-Active-19-with-C-Pen-m

Galaxy-Tab-Active-2-back-m

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!