ZTE Grand S II Satışa Çıktı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Çinli telekomünikasyon devi ZTE; Grand S II  telefonunu Hindistan’da satışa çıkardı. 3G teknolojisi üzerine yaptığı yatırımlarla adını duyuran, ülkemizde de Avea’nın 3G altyapısını kuran, aynı zamanda Türk Telekom’un yeni nesil şebekelerini de inşa eden ZTE, Huawei ile birlikte telekom alanında dünyanın en büyük iki devinden biri olarak kabul ediliyor. Adı ülkemizde fazla duyulmasa da, geçen sene Apple’dan daha fazla telefon satan ZTE, yeni modelini ilk etapta Amazon Hindistan’a özel olarak satacak, ancak telefonun daha sonra genel satışına başlanması planlanıyor.

Andronova

ZTE Grand S II; 5.5 inç 1920  x 1080 çözünürlüğünde ekrana sahip. Qualcomm Snapdragon 801 işlemci kullanan telefonda 2 GB RAM bulunuyor. 13 MP arka kameraya sahip telefon, öz çekimler için de 2 MP‘lik bir lens tercih etmiş. Mikro sd kart destekli 16 GB dahili hafızası bulunan Grand S II’nin batarya kapasitesi ise 2500 mAh. Telefon bütün güzel özelliklerine gölge düşüren tek yanı ise Android 4.2.2 ile gelmesi. ZTE her hangi bir KitKat ya da Lolipop güncellemesi için tarih de belirtmiyor. Telefonun satış fiyatı 225$. En güncel sürüme sahip olmasa da donanımı ve ucuz fiyatı ile ilgi çeken Grand S II için ne düşünüyorsunuz?

ZTE_Grand_S_2

Kaynak: Gadgets

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.