ZTE’den Titanyum Gövdeli ZTE Nubia Z9 Max ve Z9 Mini!

Andronova
By Andronova
1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Plastik gövdelerin demode olduğu, metal’in premium olarak nitelendirildiği akıllı telefonlarda, ZTE titanyum gövdeli yeni modelleriyle dikkatleri çekiyor. ZTE, titanyum gövdeli iki yeni akıllı telefonu ZTE Nubia Z9 Max ve Z9 Mini’yi duyurdu.

Sponsorlu reklam

Gücünü Qualcomm’un Snapdragon 80 yongasından alan Z9 Max, 5.5 inç 1080p ekranı, 3GB DDR4 RAM’i, 16G dahili microSD destekli hafızası, 16MP arka ve 8MP ön kamerasıyla adeta ben buradayım diyor. AK4375 ses işlemcisi sayesinde 7.1 surround ile Hi-Fi ses deneyimi sunan ZTE Nubia Z9 Max, 2900mAh batarya ile titanyum gövdesini güçlü bir donanımla dolduruyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

zte-nubia-z9-max-z9-mini-resim1

Sponsorlu reklam

Küçük kardeşi Nubia Z9 Mini ise, 5 inç 1080p ekranı, Snapdragon 615 yongası, 2GB RAM’i, 16GB dahili microSD kart destekli hafızası, 16MP arka ve 8MP ön kamerasıyla abisine karşı orta segmentte iyi bir alternatif oluyor. Yine Z9 max gibi titanyum gövdeye sahip Z9 mini modeli, 2900mAh batarya ve değiştirilebilir arka kapak seçenekleriyle geliyor.

zte-nubia-z9-max-z9-mini-resim2

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

zte-nubia-z9-max-z9-mini-resim3

zte-nubia-z9-max-z9-mini-resim4

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak