Apple iPhone 6S, iPhone 6S Plus ve 4 inçlik iPhone 6C Geliyor!

media 13509

Bir çok kişinin eleştirilerine rağmen satış rekorları kırmayı başardı. Özellikle Steve Jobs’tan sonra oldukça değişen Apple, 2015’te üç farklı iPhone modelini duyurmayı planlıyor.

Andronova

Hatırlarsanız daha önce de paylaştığımız söylentilere göre, Apple’ın bu yıl iPhone mini hamlesini yapacağı tahmin ediliyordu. Görünüşe göre bu söylentiler doğru. Apple 2015’te 4.7 inçlik iPhone 6S, 5.5 inçlik iPhone 6S Plus ve 4 inçlik boyutlara sahip iPhone 6C isminde üç farklı modelini duyurmaya hazırlanıyor.

iphone_screen_sizes

Her üç modelinde ekranı LTPS olacak ve üretimlerini Japan Display (JDI) ve LG yapacak. Aynı zamanda iPhone 6S Plus ve iPhone 6C’nin Sharp tarafından üretilen ekranları da kullanacağı söyleniyor.

Üç model de Corning’in Gorilla Glass özelliğine, NFC ve Touch ID parmak okuyucunun yer alacağı belirtiliyor. iPhone 6S ve iPhone 6S Plus, Samsung tarafından üretilen Apple’ın A9 yongasıyla, iPhone 6C ise A8 yongasıyla gelecek. Yeni nesil iPhone’ların için de ayrıca 2GB LPDDR4 RAM bulunacağı söylenenler arasında.,

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın