Ziyaretçiler tarafından Andronova’ ya yorum bıraktığı zaman, yorum formu içerisinde yer alan veriler ve ziyaretçi IP adresi ve tarayıcı bilgisi yönetim panelinde yer alabilir. Spam ve şüpheli durumlarda otomatik bu bilgiler ile işlem sistem tarafından yapılmakta. Herkese açık yerlerde bırakılan yorum ve bazı bilgiler herkes tarafından görülebilir.

Web sitelerimize metin girişi ve görsel eklerseniz, konum verileriniz belki başkaları tarafından görülebilir. Çerezler zorunluluğu bulunmamakta ve yasal olarak talep edildiğinde sunucu firmasından istenilebilir.

Gizlilik ilkeleri, Andronova web sitesi içeriğinde yer alan herhangi bir verinin kullanılmadığını bildirmek ve gerekli uyarılarda bulunmak için oluşturulmuştur.

Kişilerin herhangi bilgileri farklı bir alanda kullanılmayacağını belirtebiliriz. Lakin kişiler yorumla yaptıkları paylaşımlardan bizzat kendileri sorumludur. Bu paylaşımlarda hakaret, talif hakkına girecek paylaşımlar ve gizlilik ihlalleri kısaca yasal durumlarda sorumluluk sitemize ait değildir.

Sitemiz veriler konusunda üzerine düşecek şekilde sunucu ve yazılım güvenliğini elinden geldiği kadar korumaktadır. Lakin herhangi bir saldırı ve veri hırsızlığı gibi durumlarda sorumlu olmadığını belirtebiliriz.

Sitemizde kişi rızası dışında kişilerden bilgi talep edilmemekte. Giriş yapan kişilerin ip adresleri, il bilgisi ve diğer veriler Google analytics kapsamında ulaşılabilen verilerdir. İçeriğimizde yer alan reklamlarda herhangi bir yasal sıkıntı çıktığı takdirde sorumluluk ilgili şirketindir. 

İçerikte telif durumlarında gerekli kaldırma işlemi için tarafımızla iletişime geçilmesi durumunda hızlıca gerekli adımlar atılacaktır.

Devletin resmi kanallarından gelen talepler yasal duruma göre veri paylaşımı yapılabilir. Sitemizi ziyaret eden herkes için bu hükümlerin kabul edildiği şartını belirtelim.