Apple OS X Mavericks için ardı ardına güncelleme yayımlıyor

Apple 2 Haziran tarihinde düzenlediği Geliştiriciler Konferansında iOS 8’in yanında yeni nesil işletim sistemi Yosemite’yi bizlere sunmuştu. Bundan önce ise Mavericks işletim sistemi olan bilgisayarlara güncelleme vereceğini açıklayan Apple yine Geliştiriciler Konferansında 10.9.4 için 13E16 sürümlü bir güncelleme dağıtımı yapmıştı. Bu güncelleme ile özellikle 4K videoların işlenmesi ve oynatılmasıyla ilgili bir iyileştirme söz konusuyken dün itibariyle Apple yeni bir güncellemeyi daha geliştiriciler için dağıtmaya başladı.

teknik destek

Apple OS X Mavericks 10.9.4 sürümü için 13E19 kod numaralı bir güncellemeyi öncelikle developerlara gönderdi bile. Kısa bir süre içinde yayımlanacak bu güncellemenin içeriği ise şimdilik gizliliğini koruyor. Bir yazılım şirketi olarak kurulan Apple’ın bu denli güncelleme yapması bazı kullanıcılar için endişe verici olsa da aslında bu durum firmanın sürekli gelişim içinde olduğunu ve her ayrıntının güncelleme listelerine eklenerek işletim sistemini daha da mükemmelleştirmeye çalışıldığının bir göstergesi olmaktadır.

image-OS-X-Mavericks-build
Apple OS X Mavericks için ardı ardına güncelleme yayımlıyor

Peki siz Mac bilgisayarlar için ne düşünüyorsunuz? Windows işletim sistemine göre avantajları ve dezavantajları neler?

Kaynak: apple.com/developers

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir