Apple’dan Sonra Samsung ta Kendi Yükseltme Programını Hazırlıyor!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Kısa süre önce yeni amiral gemileri iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modelini resmi olarak duyuran Apple, tanıtımda ayrıca oldukça ilginç ve kullanıcıları sevindirecek yeni hizmetini de duyurmuştu.

Andronova

iPhone Yükseltme Programı (iPhone Upgrade Plan) olarak adlandırılan bu hizmet sayesinde kullanıcılar, henüz bir önceki iPhone’larının taksitleri bitmemiş olsa da, yeni iPhone modellerini yeni yapacakları 2 yıllık kontratla ayda sadece 32$ karşılığında satın alabiliyorlar.

Oldukça rağbet gören bu yeni hizmet sayesinde, teknoloji ve tüketim çılgınlığında sınır tanımayan kullanıcılar yeni çıkan modellere kolayca sahip olabilmekte ve üretici de yeni ürününü kolayca satabilmekte.

samsung-galaxy-s6-ve-s6-edge-2

Bunu fark eden, Apple‘ın büyük rakibi Samsung, kullanıcılar için kendi Yükseltme Programımı çok yakında duyurmaya hazırlanıyor.

Apple’ın kiyle benzer özellikler taşıması beklenen Samsung Yükseltme Programı (veya Galaxy Yükseltme Programı) hakkında henüz hangi Galaxy modellerinde geçerli olacağı gibi konularda net bilgiler bulunmasa da, Galaxy S6, Galaxy S6 Edge ve Galaxy Note 5 gibi amiral gemilerin bu hizmete dahil edileceğine kesin gözüyle bakılıyor.

Apple’dan sonra Samsung’un da böyle bir adım atmasının kullanıcıların yeni modellere sahip olabilmesi açısından oldukça önemli bir gelişme olduğunu söylemek lazım.

Umarız bu hizmetler, en kısa sürede Türkiye için de gelir.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın