Asus’un Android 4.3 ile Çalışan “K008” Adlı Tableti Ortaya Çıktı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Kısa süre önce sonra eren Computex 2013 Fuarı’nda deyim yerindeyse gövde gösterisi yapan Asus birçok cihazın tanıtımını gerçekleştirmişti. Tegra 4 işlemcili Asus Transformer Pad Infinity, 6-inçlik Fonepad Note ve Memo PAD HD 7 sahip oldukları teknik detaylarla tablet platformuna yeni bir soluk getirecektir. 6-inçlik Fonepad Note ise S-Pen kalem ve işlevleriyle Galaxy Note serisine rakip olarak gösteriliyor.

teknik destek

Android tarafının önde gelen tablet üreticilerinden Asus’un Bluetooth SIG kayıtlarına göre yeni bir tablet hazırlığında olduğu görülüyor. Bluetooh 4.0 desteğine sahip olduğu görülen tabletin 7-inç boyutunda ve Android 4.3’ün geliştirme sürümü olan JWR11 ile çalıştığı rapor ediliyor.

Tablete dair bazı detaylara raporun alt bölümünde de yer veriliyor. Açıklamada K008’in, kolay taşınacağı ve üst seviye multimedya deneyimi sunacağı iddia edilirken; tablette 7-inç boyutunda LED-arkadan aydınlatmalı ve çoklu dokunmatik bir ekran yer bulacak. Ayrıca K008’in kablosuz ağ iletişimi, internete kablo olmadan basit bağlantı sağlayacağı belirtilmiş.

Söz konusu tabletin ikinci nesil Nexus 7 olabileceği de dillendiriliyor. Bu noktada Google cephesinden herhangi bir açıklama yapılmazken, mayıs ayında duyurulması beklenen Android 4.3 ise hala gizemini koruyor.

kaynak: mobileaks

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!