İnternet neden yok Türk Telekom Superonline

Andronova
By Andronova
1 Minimum Okuma

Türk Telekom Superonline Doping Turknet ve BiriADSL internet erişimi yapamıyorum sorun nedir? Erişim sorunu mu var? İnternet yasağı mı var? Teknoloji haberleri!

Sponsorlu reklam

İnternette sorun mu var bağlantı yapamıyorum? Türk Telekom ve Superonline internet bağlantısında sorun var mı? Kablolu / kablosuz Wi-Fi internet bağlantısı yapamıyorum çözümü nedir?

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bazı bölgelerde gece saatlerinde başlayan internet bağlantı sorunu nedeni belli değil. Ama tahmini geçici bir sorun olabilir. Belki de planlı çalışma olabilir. Genelde gece yarısı çalışmalar yapılabiliyor.   

Sponsorlu reklam

Her zamanki gibi erişim yapmak için genel adımları uygulamanız gerekebilir. Ama sorundan tam emin olmadan bazı işlemlere kalkışmayınız.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

İnternet neden yok

İnternet neden yok Türk Telekom Superonline

Türk Telekom Superonline İnternete bağlanamıyorum internet erişiminde sorun mu var? İnternet bağlantınızda sorun tespit edilmiştir. Kontrol ettikten sonra modemi kapatıp açıp ekrar deneyiniz. Şeklinde uyarı alabilirsiniz. Eğer bulunduğunuz yerde genel bir sorun bulunmuyorsa kablolu / kablosuz bağlantıyı deneyiniz. Modemi kapatıp açınız.

Manuel DNS adreslerini kullanınız. 8.8.8.8 – 8.8.4.4 veya 195.175.39.39 – 195.175.39.40. Kablo bağlantılarını kontrol ediniz.

Telefon kablosunu direk modeme bağlayıp kapatıp açıp deneyiniz. Sizde internet erişim sorunu yaşıyorsanız, bizimle yorumlar bölümünden iletişime geçebilirsiniz!  

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam


Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2018, 02:53

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak