iPhone 5s’in İlk Kutu Açma Resimleri ve iPhone 5c’nin İlk Kutu Açma Videosu Ortaya Çıktı!

Görünen o ki, eğer iPhone 5s ya da 5c’ye erkenden ulaşmak istiyorsanız, Çin’de olmanız gerekiyor. Bugünün erken saatlerinde ortaya ilk kez çıkan fotoğraflar, Apple‘ın yeni iPhone 5s’inin kutu içeriğini gösteriyor. İtalyan HDBlog.it tarafından bulunan ve Batı medyasının dikkatine getirilen fotoğrafların ilk olarak Çin mikroblog sitesi Weibo ve başka bir Çinli site olan DGtle.com üzerinde paylaşıldığı söyleniyor.

teknik destek

Aşağıda gördüğünüz fotoğraf, siyah duvarkağıdı stickerıyla gelen “Uzay Grisi” iPhone 5s’in pakedini gösterirken, başlıkta kullandığımız diğer fotoğraf ise iPhone 5s’in kutusunda yer alan içeriği gösteriyor. Fotoğraftan görebileceğiniz üzere kutunun içerisinde iPhone 5s, taşıma kabıyla beraber Apple’ın EarPod kulaklıkları, güç adaptörü ve Lightning – USB kablosu bulunuyor.

iphone_5s_box

iPhone 5c’nin 20 Eylül’de çıkacağı şanslı 9 ülkeden birinde bulunanlar heyecanla Cuma gününü beklerken, görünene göre Çin’den şanslı bir kullanıcı mavi bir iPhone 5c’yi eline geçirmiş bile. Cihazı erkenden elde etmekle kalmayan bu iPhone sever, renkli cihazın ilk kutu açma videosunu da yayınlamış. Çin mikroblog sitesi Weibo üzerinden yayınlanan bu videoya, PhoneArena denk gelmiş ve herkesin görmesini sağlamış. Buraya tıklayarak videoya youku.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Video oldukça titrek bir şekilde çekilmiş ve çözünürlüğü de ne yazık ki düşük; fakat iPhone 5c’nin aynı iPod Touch 5. nesil gibi  plastik bir kutuda geldiğini görebiliyoruz. Peki kutunun içinde ne var? iPhone 5c, Apple’ın EarPod kulaklıkları, güç adaptörü ve Lightning – USB kablosu. Videoyu dikkatli izlediğimizde, küçük bir farklık olarak iPhone 5s’in aksine, 5c ile beraber gelen EarPodların taşıma kutusuna sahip olmadığını görebiliyoruz. Videoyu çeken kullanıcı aynı zamanda iPhone 5c’nin açılışını ve iOS 7’nin ilk açılıştaki kurulum sürecini de bizlere gösteriyor.

iphone5c_box

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir