Karbon fiber telefon nedir işte Carbon 1 mark

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Mobil pazara karbon fiber telefon girdi. Güçlü gövdesi ile ömür boyu hizmet garantisine sahip model Carbon 1 mark fiyatı 800 Euro. Özellikleri ise orta segmentte.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Akıllı telefonlarda değişim rüzgarları eserken yeni düşen bir habere göre karbon fiber telefon tanıtıma çıkmış. Yeni cihazın üreticisi Carbon Mobile’ in  Carbon 1 mark II adını verdiği telefonu sizlerle inceleyeceğiz.

Telefon gövdesi karbon fiberle dikkatleri üzerine çekti. Genellikle plastik veya cam gbi malzemelerden üretilen çoğu modele göre farklı bir yapısı olan bu model bir portatif gibi görünüyor.

Carbon 1 mark özellikleri

  • Ağırlık 125 GR
  • Ekran Amoled ve Full HD 6.01 inç
  • İşlemcisine baktığımızda Helio P90 yani MediaTek
  • RAM 8 ve depolamasında 128 GB yer alıyor
  • Pil gücü 3050 mAh
  • Arka kamera çift ve önde bir kamera (20 ve 16 MP)
  • Android 10 ve Carbon 1 mark II fiyatı 800 Euro

Sınırlı olarak 200 adet olacak üretim duruma göre devam edecek. Garanti için gövde ömür boyu bakım hizmeti kapsamında yer alıyor.

Karbon fiber, 62 yıl önce Cleveland Ohio’ da bulunduğu biliniyor. İlk kullanılan alan izolasyon, aydınlatmada ve filtrasyon malzemesi oldu. Hafif, rahat işlenebilir ve sönümleyici titreşim ve güçlü alışımdan oluşuyor. 

Karbon fiber telefon nedir işte Carbon 1 mark

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir