Cep telefondan Youtube videoları açılmıyor iPhone Android

İnternet sağlayıcıların da görülen Youtube video açılmama sorunu şu an her yerde görülmekte. Android ve iPhone telefonlardan / tabletten Superonline, Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom / TTnet videolar açılmıyor.

Cep telefondan Youtube videoları açılmıyor iPhone Android
banner192

Bu sabah başlayan ve bazı internet sağlayıcıların da görülen Youtube video açılmama sorunu hala devam ediyor. Sorun Superonline kaynaklı olabilir düşüncesi yer alırken şu an Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom / TTnet çoğu internet sağlayıcılarında durum aynı.

Youtube videolar açılmıyor sorunu Android, iOS iPhone cep telefonları ve Windows bilgisayarlarda görülmekte. Sorunu araştırdığımızda tahmini sadece Superonline internet sağlayıcı kaynaklı olarak görülmekteydi. Ama şuanda Türk Telekom / TTnet / Avea, Doping, Turknet, Turkcell, Vodafone ve diğer sağlayıcılarda görülmekte. 

Youtube videolar açılmıyor sorunu Youtube kaynaklı olabilir mi?

Sorun ya yurtdışı kaynaklı ya da Türkiye portları kaynaklı olabilir. Durum genel bir sorun bazı bölgelerde ara ara erişim bulunuyor. Sorun daha çok cep telefonlarda görülmekte. Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10 bilgisayarlarda denendiğinde her hangi bir sorun görülmüyor. Bu da sorunun tahmini Youtube kaynaklı olduğu düşüncesi ön planda olduğunu göstermekte.

facebook müşteri hizmetleri
Cep telefondan Youtube videoları açılmıyor iPhone Android

Android ve iOS iPhone cep telefonda Youtube video açılmıyor sorunu 

Şu an için mobil cihazlarda görülen sorun hem Youtube uygulamasından hemde internet tarayıcısı üzerinden Youtube videolarına erişim olmadığı anlaşıldı. İnternet bağlantısını kontrol ettiğimizde hem mobil veri (Turkcell) bağlantısında hemde ADSL wifi bağlantısında videoların açılmadığını gördük. www.andronova.net

Bugün neden Youtube videoları açılmıyor

Sorunun çözümü için DNS (adresi / uygulaması) veya VPN uygulaması ile Youtube giriş yapmakta. Eğer genel sorun çözüldüyse ve sizde hala videolar açılmıyorsa aşağıda "YouTube videoları açılmıyor genel bir sorun olabilir" haberimize göz atmanızı öneririz.

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2017, 17:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tuğçe
Tuğçe - 1 yıl Önce

iPhone 6plus kullanıcısıyım ve youtubede videolar oynatılmıyorrr

Oğuzhan
Oğuzhan - 1 yıl Önce

İPhone 6s kullanıcısıyım.18.06.2017 tarihinden beri telefon hem 3G hem de LTE de denememe rağmen YouTube videoları oynatmıyor

hakan
hakan - 5 ay Önce

ben türkcell.maxi plus 5 kullanıyorum.youtube vide
o oynatmıyor

SIRADAKİ HABER
DMCA.com Protection Status