TikTok hesap açma Tik Tok indirme

TikTok hesap açma yani tik tok üye olma için tik tok indirme Android için Google Play ve App Store iPhone telefona yükleyebilirsiniz. Tik tok kaydolma Instagram Facebook ile giriş yapma ve e-posta ile.

TikTok hesap açma Tik Tok indirme
müşteri hizmetleri

TikTok, özellikle bu yıl yıldızı parlayan uygulamalardan biri. Popüler sosyal ağlara kafa tutan Tik Tok, Facebook kullanıcılarını kendine çekmeye devam ediyor. Bu nedenler Facebook bazı yeniliklere gitme kararı almıştı.

Tik Tok uygulaması Çin merkezli bir ağdır. Şu an için kısa videolarla boy gösteren şirket daha önce Musical olarak anılıyordu. Yeni isimle bazı yeniliklere gitti. İlk zamanlar çokca verdiği reklamlarla anılıyordu. Neredeyse her platformda reklamlarıyla karşılaşılıyordu. Google reklamları, YouTube reklamları ve diğer alanlarda büyük yatırımlar yaptı ve meyvesini aldı.

TikTok uygulaması, genelde eğlenceli videoların paylaşıldığı bir ağ. Komedi ağırlıklı ve hazır ses / müzikler kullanılarak başarılı videolar oluşturulan uygulamanın 2017-2018' de Türkiye' de hızla büyüdüğüne şahit olduk. Bu tarz işler genelde instagram IGTV' de karşılaşırdık. Şu an her yaşta kullanıma sahip bir özelliğe sahip.

TikTok özellikleri: Videolarda, kendinize özel efektler oluşturabilir veya hazır efektler kullanabilirsiniz. Etiketler, çıkartmalar ve çok sayıda önemli seslerle kaliteli videolar çıkarabilirsiniz. Uygulamada en ilginç ve en popüler gibi kategoriler bulunmakta. Özel emojilerle videolarınızı dikkat çekecek hale dönüştürebilirsiniz. Yüz filtreleri ve güzellikte kullanılan efektler tam istediğiniz gibi olacak. Özel video düzenleme özelliğiyle, videolarınızı istediğiniz gibi kesip ve birleştirebilirsiniz.

TikTok hesap açma Tik Tok indirme

TikTok hesap açma

TikTok nasıl kullanılır ve TikTok hesap nasıl açılır? Tik Tok uygulamasını indirmek için telefonun uygulama mağazına girip "tiktok" yazarak aratın. Uygulamayı cihaza indirip yükleyiniz. Eğer indirilmiyorsa aldığınız hatayla yorum bırakınız. Uygulamayı açtıktan sonra isterseniz TikTok hesabı açmadan yer alan videolara bakabilirsiniz. TikTok video atmak, yorum yazmak ve videoyu beğenmek için TikTok hesabı açmanız gerekiyor.

TikTok hesabınız yoksa "kişiselleşmiş içeriği görmek için giriş" yapmanız gerektiği uyarısıyla karşılaşacaksınız. Uygulamayı açtınız. Aşağıda profil resmine dokunun ve devam etmek için e-posta ile kaydolma, telefonla kaydolma, Facebook ile giriş yapma, Twitter ile giriş yapma, Gmail / Google ile giriş yapma ve instagram ile giriş yapma gibi seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz.

Sosyal ağlarla giriş yapmak isterseniz örnek Facebook ile ilgili butona tıklatığınızda sizi Facebook ile bağlanma bölümüne yönlendirecek. Burada eğer Facebook hesabınız açıksa bağlantı için onay vermeniz istenecek. Yani yetkilendirme yapılacak. Eğer hesap açık değilse Facebook giriş bilgilerini girip onay verip hesap kullanımına geçeceksiniz. Sonrasında Tik Tok ayarlarından profil bilgilerinizi düzenleyebilirsiniz. 

TikTok kaydolma hesap açma adımları

  1. TikTok e-posta ile hesap açma ve TikTok telefonla hesap açma seçeneklerinde de doğrulama işlemi yapılacak. Örnek cep telefona doğrulama kodu gidebilir. Kod gelmiyor sorunu çıkanlar için bununla ilgili genel içeriklerimiz bulunuyor.
  2. Tik Tok iPhone için App Store ve Huawei, Samsung (Galaxy), Sony, LG, Xiaomi, Honor veya diğer Android telefonlar için Googlr Play Store uygulamasından indirebilirsiniz.
  3. TikTok hesap kaydolmak için yukarıdaki belirttiğimiz seçeneklerden birini seçiyorsunuz. Örnek mail veya telefonla kayıt. Ya da TikTok Facebook ile bağlanma...
  4. Hesap doğrulaması için telefona gelen kodun onaylanması veya gelen mailin onaylanması gerekiyor.
  5. Onay tamam ise TikTok profil ayarlarını yapınız. Profil resmi / fotoğrafı belirleyiniz. Kısa bir tanım ekleyebilirsiniz.
  6. Video paylaşımı için gerekli uygulama izinlerini veriniz.

 TikTok hesap açma

TikTok kaydolmaTik Tok kaydolmaTik Tok hesap açmaTik Tok facebook ile giriş yapmaTik Tok facebook ile bağlanmaTik Tok instagram ile giriş yapmaTik Tok twitter ile giriş yapmaTik Tok mail ile açmaTik Tok e-posta ile açma

TikTok hesap açma hatası alanlar için yorumlarınızı bekliyoruz. Hesap açamama sorunu genelde banlanma, internet bağlantısında sorun ve cep telefonu kaynalı sorunlarda çıkabiliyor. TikTok' ta video paylaşmak için telefondaki galeriye erişim izni vermeniz gerekiyor. Bunun dışında mikrofon iznide talep edeilebiliyor.  

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2018, 18:58
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mert meşe
Mert meşe - 5 ay Önce

Çok güzel olmuş

Tik tok giriş
Tik tok giriş - 7 ay Önce

Tik tok girmek için uygulamasını indirmeniz gerekiyor