Pokemon GO Türkçe Pokedex nedir ? nasıl indirilir?

banner186

Pokemon GO Türkçe Pokedex nedir ? nasıl indirilir? Pokedex nedir? Türkçe Pokedex nedir? Pokemon GO Türkçe Pokedex nasıl indilir? Pokedex iPhone nasıl indirilir?

Pokemon GO Türkçe Pokedex nedir ? nasıl indirilir?
Savaş Taşcıoğlu 25 Ağustos 2016 Perşembe 04:00

banner192
Pokemon GO Türkçe Pokedex nedir ? nasıl indirilir? Pokedex nedir? Türkçe Pokedex nedir? Pokemon GO Türkçe Pokedex nasıl indilir? Pokedex iPhone nasıl indirilir? Android Türkçe Pokedex nasıl indirilir?
 
Pokedex Nedir? Türkçe Pokedex nedir? Pokemon GO için yayınlanmış en iyi Pokedex'i sizler için inceledik. Pokemon GO Türkçe Pokedex nedir? nasıl indirilir? Android ve iOS Pokedex ile ilgili tüm detaylar haberimizde. 
 

Türkçe Pokedex Nedir?

Pokedex, Pokemon GO'da sürekli olarak karşılaştığınız oyunu oynarken karşınıza çıkan karakterlerin türkçe anlamlarını içeriyor. Tüm Pokemonların özelliklerini içeren uygulama ile artık Pokemon GO oynarken, oynadığınız karakterlerin tüm özelliklerini Pokedex sayesinde öğrenebileceksiniz. Uygulamanın Türk geliştiricilerine gelen yorumlar ise şuan için gayet başarılı. Uygulamayı indirenler ise uygulama hakkında iyi fikirlerini dile getirmiş durumda. Uygulama Android kullanıcıları için Play Store'da, iOS kullanıcıları için ise App Store üzerinden yayında. 

Uygulamaya hem Android hem iOS hemde tarayıcı üzerinden ulaşabilmeniz mümkün. Tüm detayları ile Pokemon GO'daki bütün karakterlerin özelliklerine ulaşabilmeniz mümkün. 

Pokemon Go türkçe Pokedex

Pokemon GO Türkçe Pokedex nasıl indirilir?

Pokemon GO henüz ülkemizde resmi kaynaklar üzerinden hala indirilemiyor. Fakat farklı platformlar üzerinden uygulamayı indirmek mümkün. Android ve iOS kullanıcıları ülkemizde şuan için farklı bağlantılar üzerinden uygulamayı indirebiliyorlar. Türkçe Pokedex ile bu kullanıcılar artık Pokemon GO oynarken daha rahat edecekler. Türkçe Pokedex üzerinden Pokemon Go'nun bütün özelliklerini öğrenebilecekler. Türkçe Pokedex ile Pokemon Go'da yer alan bir çok Pokemon'un özelliklerine ulaşabilmeniz mümkün. Örneğin bir Pokemon'u seçtiğinizde o pokemonun istatistikleri, kilosu, boyu, cinsiyeti, yetenekleri ve zayıf yönlerini görebiliyorsunuz. Bu sayede özelliklerini bildiğiniz bir Pokemon ile oyun oynamanız size avantaj tanıyor. 
 

Türkçe Pokedex şuanda hem Play Store'da hemde App Store'da yayında. Uygulamayı indirerek tüm detaylarına erişmeniz mümkün. Türkçe Pokedex'in resmi sitesi üzerinden de Pokemon'ların özelliklerini inceleyebilirsiniz. 
 
Android kullanıcıları Play Store giriş yaparak arama alanına Türkçe Pokedex yazarak aramalarda gelen Türkçe Pokedex uygulamasını yükleyebilirler. iOS kullanıcıları ise App Store giriş yaparak arama alanına Türkçe Pokedex yazarak arattıklarında gelen uygulamayı yükleyebilirler. 


Türkçe Pokedex'i Android üzerinden indirmek için ; play.google.com/store/apps/details?id=com.pokedex.yurttapokemon
Türkçe Pokedex'i iOS üzerinden indirmek için ; itunes.apple.com/us/app/pokemon-go-icin-turkcepokedex/id1141162990?ls=1&mt=8
Türkçe Pokedex'e tarayıcı üzerinden giriş yapmak için ; www.turkcepokedex.com


Android Türkçe Pokedex indir

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×