Sahte Instagram uygulaması instafake

blank

Sahte instagram uygulamasıyla arkadaşlarınızı kandırmak için inandırıcı bir uygulama olan instafake, bazen hackleme gibi yöntemlerde kullanılabiliyor.

teknik destek

İnstaFake ile artık sahte mesaj oluşturarak Arkadaşlarınıza tatlı şakalar yapabilirsiniz. Direct Message bölümü için hazırlanmış olan sahte mesajlaşma uygulamasından haberiniz var mı? İnstaFake  kullanarak sahte profiller oluşturabilir ve her iki tarafında konuşmasını yönetebilir ve kontrolü ele alabilirsiniz. Aslını aratmayan uygulamanın asıl amacı insanlara bir takım şaka yapmak.

Sahte konuşmalar hazırlayarak eğlenebilirsiniz.

İnstafake ile arkadaşlarınızı şaşırtın

Arayüz olarak ise Instagram ile tıpatıp benzeyen uygulamada, tarihinden, görüldü bölümüne kadar her şeyi oluşturabilir ve daha sonradan değiştirebilirsiniz. Aynı grup daha önceden uygulamasını yaparak kendilerinden bahsettirmişti.

Sahte Instagram uygulaması instafake

İnstafake ile Instagram DM nasıl oluşturulur?

1. İnstafake uygulaması açılınca ekrana gelen menüden en alttaki “yeni mesaj” butonuna tıklayınız.
2. Sahte Dm oluşturacağımız profil bilgilerini ( profil fotoğrafı ve kullanıcı adı ) ayarlayın.
3. Kaydet butonuna tıklayınız.
4. Konuşmaya girin ve Instagram Dm mesaj yazma bölümünden mesajınızı yazınız. Mesaj gönderen tarafın siz olmasını istiyorsanız gönder butonun yanında bulunan okun yeşil olması gerekir. Eğer buton beyaz olursa mesaj karşı taraftan geliyor gibi görünür. Mesajı karşı taraftan geliyor gibi göstermek için yeşil butonun üzerine tıklayarak beyaz olmasını sağlayabilirsiniz.


Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2021, 19:00

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!