Samsung, Galaxy S7 ve Galaxy Note 5’te Esnek Ekran Kullanacak!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Her ne kadar duyurulmuş olsa da, Samsung’un yeni amiral gemileri Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge‘nin henüz daha hiçbir yerde satışına (ön sipariş hariç) başlanmamasına rağmen şimdiden Galaxy S7‘ye yönelik haberler başladı bile.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Samsung, bu yıl amiral gemisinin esnek ekranlı Galaxy S6 Edge versiyonunu da çıkararak bir ilke imza attı ve görünüşe göre bu adımından oldukça memnun. Yeni söylentilere göre Samsung, yeni Samsung Galaxy S7 ve Galaxy Note 5‘te kullanmak üzere esnek ekranlara yoğunlaşmış durumda.

Güney Koreli ETNews’in verdiği bilgilere göre Samsung’un ekran üretim departmanı, 2016’nın ilk çeyreğinde duyurulması planlanan yeni Samsung Galaxy S7‘nin duyurulmasına kadar 8 milyon ekran üretimi gerçekleştirecek.

Gerek Galaxy Note 5 gerek ise Galaxy S7‘de kullanılacağı söylenen esnek (flexible) OLED ekranların üretim hazırlıklarının Ağustos ayı gibi bitirilmesi planlanıyor.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir