Google Chrome sayfa takılı kalıyor kapanmıyor yanıt vermiyor kilitleniyor çözümü

Google Chrome Twitter YouTube Facebook sayfa yanıt vermiyor yükleniyor beyaz sayfada takılı kalıyor kilitleniyor. Sayfayı kapatamıyorum. Chrome donuyor kilitleniyor çözümü nedir? Chrome neden kilitleniyor çalışmıyor?

Google Chrome sayfa takılı kalıyor kapanmıyor yanıt vermiyor kilitleniyor çözümü
müşteri hizmetleri

Google Chrome' de sayfalar yanıt vermiyor! Google Chrome yanıt vermiyor yeniden başlatılsın mı? Google Chrome sayfa yanıt vermiyor takılı kalıyor nedeni nedir? Chrome baktığım sitede takılı kalıyor kilitleniyor neden? Android, iPhone Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10' da Chrome sayfa yanıt vermeme ve takılma sorunu için çözüm önerileri.

Hemen hemen çoğu bilgisayar kullanıcılarının rastledığı ve bizimde başımıza gelen sorunlardan biri olan Google Chrome tarayıcısındaki takılma ve kilitlenme sorunu için detaylı bir haber hazırlamak istedik. Aşağıda başlıklarla Google Chrome' de görlen genel sorunlar için çözüm önerileri yer almaktadır. Eğer sorun devam ediyorsa habere yorum bırakabilirsiniz. Tabi detayları ile!

Not: Google Chrome tarayıcısı aşırı şekilde donanımı tüketmekte. Google, bunla ilgili olarak uzun zamandır çalışma yapıyor. 2017 Yılında yeni Google Chrome sürümleri ile bu sorunu aza indirmeyi planlıyor.

Google Chrome sekme takılı kalıyor çözümü

Google Chrome sekme takılı kalıyor çözümü

Hay aksi! hata iletisi nedir?

Aldığınız hata iletisi son yıllarda sık sık ekrana gelmekte. Her hangi bir web sitesini düzgün şekilde görüntülenemediğinden dolayı oluşan sorun. Genelde sayfayı tekrar yüklendiğinde sorun kalmıyor. Eğer sürekli peş peşe ekrana geliyorsa Chrome tarayıcısını kapatıp yeniden açıp deneyiniz. Ya da bilgisayarı yeniden başlatınız.

Hay aksi! hata iletisi nedir?

Sayfa yanıt vermiyor neden?

Sayfa yanıt vermiyor neden?

Web sayfasında veya sayfalarında sorunla karşılaşıldığında bu hata mesajını alırsınız. Çözümü için sorunu giderme kutusu sayfaları sonlandır yazısını tıklayınız. Sayfalar yeniden yüklenecektir. İsterseniz bilgisayarı yeniden başlatınız. Bazen bu sorun bilgisayara veya mobil (cep telefonu ve tablete) cihaza virüs bulaştığından dolayı oluşabiliyor. 

Chrome yükleniyor kilitlenen sekmeler

Chrome' de sekme kilitleniyorsa, çoğunlukla sayfa yüklenirken beyaz ekranda takılı kalıyor. Açmaya çalışılan sitede Chrome sekmende "Yükleniyor" şeklinde dönen bir simge ile karşılaşacaksınız. Bu sorun grafik işleme sorunu nedenine bağlayabiliriz.

Chrome yükleniyor kilitlenen sekmeler

Chrome cihazı kilitliyor çözümü

Chrome sekme kapanmıyor çözümü nedir? Google Chrome' de açık olan önemli sayfalarınız varsa ve takılı kalan sekmeyi kapatamıyorsanız, klavyeden CTRL, ALT ve Delete tuşlarına aynı anda basıp "Görev Yöneticisi" seçeneğine giriniz. Aşağıdaki gibi bir ekran açılacak. Burada Chromede en son hangi sekme açıksa sıralama ona göre yapılır. Hangi Chrome sekmesi daha fazla donanım (RAM / CPU) tüketiyorsa onun üzerine gelip sağ tıklayıp "Görevi Sonlandır" seçeneğini tıklayınız.

Chrome cihazı kilitliyor çözümü

Cihazı veya bilgisayarı Chrome donduruyor veya tamamen kilitliyorsa ciddi bir sorunla karşı karşıya olduğu anlamına geliyor. Chrome OS hata ayıklama günlüklerini incelemenizi öneririz. Chrome kaldırıp bilgisayarda farklı bir sürücü varsa örnek d oraya Chrome' yi yükleyiniz.

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2017, 23:10
müşteri hizmetleri
YORUMLAR