Bugün çok fazla kod istediniz. Lütfen yarın tekrar deneyin hatası!

Instagram, Facebook, Twitter, Gmail ve Hotmail' e cep telefon numarası eklemek istediğimde bugün çok fazla kod istediniz. Lütfen yarın tekrar deneyin nedir? Ne demek? Geçersiz kod veya kod yanlış. Kod geçersiz!

Andronova

Instagram, Facebook, Twitter, Gmail ve Hotmail‘ e cep telefon numarası eklemek istediğiniz de “Bugün çok fazla kod istediniz. Lütfen yarın tekrar deneyin hatası alıyorum” çözümü nedir? Cep telefon numarası ekleyemiyorum. Android / iPhonegeçersiz kod veya kod yanlış. Bu kod işe yaramadı. Kodu kontrol edip yeniden deneyin.​

Bugün çok fazla kod istediniz. Lütfen yarın tekrar deneyin nedir? Bu şeklide bir hata mesajı alıyorsanız, nedeni telefon numarasını eklemek istediğinizde veya kod istediğinizde çok fazla talep ettiğinizden dolayı engellendiği anlamına geliyor.

Bu gibi sorunlar ekleme yapmak istediğiniz telefon numarasının başka bir hesapta kullanılmış olmasından kaynaklı olabiliyor. Bazı hesaplarda bir telefon numarası sadece bir hesapta kullanılabilir.

Yukarıdaki hataya neden olan sık sık kod isteme nedeni ise kullanıcının gelen kodu girdiğinde geçersiz kod veya kod yanlış şeklinde hata almasından dolayı tekrar denenmesi. Bu sorunun çözümü için 24 saat beklenmesi gerekiyor. Ertesi gün denediğinizde aynı hatayı alıyorsanız, 24 saat zamanın dolmadığından kaynaklıdır.

24 Saat doldu ama hala “Bugün çok fazla kod istediniz. Lütfen yarın tekrar deneyin” uyarısını alıyorum neden? Uyarı askıda kalmış olabilir. Bazen biraz daha zaman geçmesi gerekebiliyor. Eğer üzerinden baya bir süre geçti ama hala sorun devam ediyorsa sorun kaynağı olan yerle iletişime geçebilirsiniz.

Bugün çok fazla kod istediniz. Lütfen yarın tekrar deneyin hatası!

Bugün çok fazla kod istediniz. Lütfen yarın tekrar deneyin hatası!

Cep telefonu numarası eklemek istediğimde Bugün çok fazla kod istediniz. Lütfen yarın tekrar deneyin!


Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2017, 14:10

Andronova