WhatsApp görüntülü görüşme desteği olan cep telefonları

WhatsApp' ın çıkardığı son sürüm ile artık görüntülü arama yapılabiliyor. Arama için destekli cep telefonlarını araştırmadan işlem yapmayınız.

Andronova

WhatsApp, son zamanlarda çıkardığı güncellemeler ile büyük yeniliklere imza attı. GIF / Animasayon desteği, resimlere yazı ekleme güncellemesi, video indirmeden izleme güncellemesi ve arama özelliği için yayınlanan güncelleme.

Bu özelliğinden kullanıcılar memnun mu? Şuan için olumlu kullanıcı görüşleri neredeyse yarı yarıya. Nedeni görüntülü konuşmalarda görüntü ve ses kalitesinin yetersiz olması. Bu sorun büyük ihtimalle ilerleyen zamanlarda gelecek güncelleme ile düzelecektir.

Burada cihazla alakalı bir sıkıntı var mıdır diyerek başka yerlerde denenmesi gerekebilir. Anlık sıkıntılar ve bağlantı sorunlarına bakılması gerekebilir. Hesabınızla alakalı durumlarda uygulamanın ayarlarının değiştirilmemesi sorunu çıkıyorsa o zaman bildirimde bulunun.

WhatsApp görüntülü görüşme desteği olan cep telefonları

Android cep telefonlarda Android 4.1 ve üstü sürümler, iOS iPhone telefonlarda ise iOS 8 ve üstü sürümler desteklenmektedir.

Sıkıntı yaşayanları birde WhatsApp görüntülü arama ses gitmiyor haberine bakmalarını öneriyoruz.


Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2021, 09:19

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.