YouTube reklamsız video izleme mümkün mü?

blank

YouTube reklamsız izlemek için reklam engelleme programı veya bir uygulama kullanabilirsiniz. Yazımızda her ikisi içinde öneri bulunmakta. Bazen güncelleme etkisiz yapabiliyor.

teknik destek

Sosyal paylaşım sitesi olan Youtube’da video izlemek istediğinizde sık sık çıkan reklam can sıkmaktadır. Peki, reklamsız Youtube izleme nasıl yapılmaktadır? Her şeyin olduğu gibi bununda bir çaresi bulunmaktadır. Film izlerken video arasında çıkan reklamları bile engelleyerek sizin rahatça video izlemenizi sağlayan bir eklenti yardımıyla bu dertten tamamen kurtulabilirsiniz.

Önereceğimiz eklenti bazen işe yaramayabiliyor. Bunun için birde Android telefonlarda Newpipe uygulamasını kullanabilirsiniz. 

YouTube reklamsız video izleme mümkün mü

Reklamsız Youtube video izleme

Hangi program yüklenmeli? Size yardımcı olacak olan program AdBlock Plus’ tır. Program kurmadan ve ayar yapmadan çalışmakta olan bu eklenti bütün tarayıcılara kurulabilmektedir. Kendi eklenti sayfalarında bulabileceğiniz gibi İnternet sitesini de kullanarak kolayca edinebilirsiniz. Eklentiyi kurmak için adblockplus.org adresine giriş yapın ve sağ tarafta çıkan install for linkine tıklayarak kurulum yapabilirsiniz. Sistem tarayıcınızı otomatik olarak görmekte ve size uygun olan linki hazırlamaktadır. Yapılacak olan tüm işlem budur.

Küçük bir sorunla karşılaşabilirsiniz. İnternet üzerinden alışveriş yapmak için girdiğiniz siteler de bulunan bir çok ürün reklam olarak görmekte ve engellemektedir. Çözümü ise tarayıcıdaki eklenti simgesini tıklayarak bu sitede etkin işaretini kaldırmanız yeterli olmaktadır.

İsteyenler YouTube ücretli abonelik sistemini tercih edebilirler. Bu sistemde reklamsız videoları izleyebilirsiniz.


Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2018, 04:38

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!