Android 5.1 Lollipop SDK Yayınlandı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Google, dün Nexus cihazlar için yacınladığı Android 5.1 fabrika imajlarının ardından, şimdi de geliştiriciler için Android 5.1 Lollipop SDK’yı yayınladı.

teknik destek

Android 5.1 SDK ile birlikte API seviyesi 22 olan Android, artık çoklu SIM kart ve geliştirilmiş yeni fonksiyonlarıyla kısa süre önce tanıtılan İş İçin Android platformu için destek arttırılmış. Bunun yanı sıra, geliştiricilerin operatör veri bağlantı seçenekleriyle alakalı Operatör Servisleri desteği için de güncelleme gelmiş.

Android 5.1 çok sayıda yeni API ile gelmiyor. Bu sebeple geliştiriciler bazı şeyleri yapabilmek için hala daha fazla çaba harcamaya yaşamaya devam edecekler. Ancak Android 5.1 bir çok yenilik ve hata düzeltmesiyle geldiğinden, bir taraftan da işleri kolaylaşacak.

Google, ayrıca diğer nexus modelleri için de Android 5.1 güncellemesini önümüzdeki 1-2 hafta içerisinde yayınlayacak.

Aşağıdaki bağlantıdan Android 5.1 SDK’yı indirebilirsiniz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!