Android telefonda Apple Music uygulaması güncellemesi

Andronova
Yazar Andronova 3 Minimum Okuma

Android işletim sistemine sahip telefonlarda Apple iOS kullanılabilen Apple Music uygulaması kullanılabilir mi? Android apple music uygulaması en son güncellemesi.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Android ve iOS işletim sistemleri mobil sektöründe en çok kullanılan işletim sistemleridir. Bu iki işletim sistemi arasındaki amansız rekabet gün geçtikçe artmaktadır. Bu iki yazılımda çıkış noktası oalrak ABD ülkesinde yazılmıştır. Bundan dolayı bu rekabetin aslında kaybedeni yoktur. Kazananı Amerika Birleşik Devletleridir 🙂

Google tarafından geliştrilen ve linux tabanlı işletim sistemi kullanım olarak iOS işletim sisteminden daha fazla telefonda kullanılmaktadır. Apple ilk dönemlerde google firmasının uygulamalarını ios işletim sistemi için yazmasına rağmen Apple firması ilk dönemlerde android işletim sistemi için uygulamalarını yayınlamadı. Fakat google bu durum karşısında bile yinede her çıkan uygulamasını genel olarak kullanılan tabiki ios işletim sistemi için hazırlatıp App Store mağazasında yayınladı. Peki Apple bu durum karşısında nasıl bir tavır izledi.

Android Apple Music uygulaması güncellemesi yayılandı

Android telefonda Apple Music uygulaması güncellemesi

Bu haberimizden de anlaşılacağı üzere Apple çokda fazla direnemedi. Android telefonlarda kullanılmak üzere genel uygulamalarını hazırlatıp goofle play storede yayınladı. Buna sebep oalrak android kullanıcısı o kadar fazlaki ios işletim sistemini kullanan kişiler yarısı bile değildir diyebiliriz. Çünkü Samsung, Sony, LG nice markalar telefonlarında android işletim sistemi kullanmaktadırlar. Bundan dolayı bu pazara Apple firmasının kayıtsız kalması mümkün değildir.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Apple firması daha önce android kullanıcıları için yayınladığı Apple Music uygulamasının yeni güncellemesini sundu. Google Play Storede yoğun taleb gelen bu uygulamanın son güncellemesi ne gibi  yenilikler getirmiştir.

Apple music uygulaması rakibi olan Spotify uygulamasına rakip olarak geldiğini söyleyebiliriz. İlk dönemlerine rağmen apple musiz uygulamasını 10.000.000 fazla kişinin indirdiğini görebiliyoruz. Buda demektir Apple Music uygulaması Spotify uygulamasına rakip olmuştur. Yeni güncelleme ile Apple Music uygulamasının ilk olarak tasarımı yenilenmiştir.Yeni yayınlanan güncelleme ile uygulama 2.0 sürüme ulaşmıştır. Bu sürümde uygulamada yanda şarkıları dinlerken diğer yandan da şarkıların sözlerine bakma imkanı sizlere vermektedir. Ayrıca yenilenen tasarımda arşiv özelliği geliştirlerek müzikleirnizi kolaylıkla bulmanız sağlanmıştır. Ayrıca ekrnın altında bulunan göz at seçeneği ile uygulamanın sizlere önerdiği şarkıları görebilirsiniz. Bu uygulama ayrıca sevdiğiniz şarkıları göz önüne alarak sizlere benzer parçaları göstermektedir. Bu uygulama 9.99 dolar ödenerek kullanılabilir.

Apple music uygulaması indirme linki: play.google.com/store/apps/details?id=com.apple.android.music


Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2017, 12:03

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir