Uluslararası Uygulama Marketi Projemiz Zappzy Çok Yakında Sizlerle!

Değerli Andronova severler, Uzun süredir sizlerle geçirdiğimiz yayın hayatımızda, kaliteden ödün vermeden, haberlere güncel olarak ulaşabilmeniz için soluksuz çalıştık. Android ile alakalı tüm ihtiyaçlarınıza tek bir platformdan ulaşın diye de bir çok hi

Uluslararası Uygulama Marketi Projemiz Zappzy Çok Yakında Sizlerle!
banner192

Değerli Andronova severler,

Uzun süredir sizlerle geçirdiğimiz yayın hayatımızda, kaliteden ödün vermeden, haberlere güncel olarak ulaşabilmeniz için soluksuz çalıştık. Android ile alakalı tüm ihtiyaçlarınıza tek bir platformdan ulaşın diye de bir çok hizmetleri ekledik altyapımıza.

Şimdi ise sizlere bir başka servisimizden bahsedeceğiz. Geçtiğimiz aylarda az da olsa bilgi verdiğimiz uygulamamarketi.com projemizi hatırlayanlarınız olacaktır. Artık bu proje olmayacak. Çünkü o bundan böyle bizim ilk uluslararası projemiz olarak yenilendi ve isim değiştirdi.

Yeni adıyla zappzy, uygulama geliştiricilerinin yapmış oldukları uygulama ve oyunları bir çok farklı şekilde sergilemelerini, tanıtım yazısı yazdırabilmelerini, farklı promosyon seçenekleriyle ön plana çıkabilmelerini, detaylı olarak yayınladıkları uygulamaların güncel analizlerini yapabilmelerini ve bunlarla kazançlarını katlamalarını sağlayan ve aynı zamanda kullanıcılar için de uygulamaları bir çok kategori ve seçeneklerle daha kolay bulup indirebilmelerini sağlayan bir proje.

Zappzy'den kısaca bahsedecek olursak;

Faklı Sergileme Yöntemleri

Güncel TOP 500 Listesi

facebook müşteri hizmetleri
Kullanıcılar İçin Ayrıntılı Uygulama İstatistikleri

Kolay Arayüzlü Uygulama Sayfası

Geliştiriciler İçin Admin Paneli

Geliştiricilere Özel Promosyon Seçenkleri

Geliştiriciler İçin Detaylı Uygulama İstatistik Paneli

Bu ve bunların haricinde bir çok özellikleriyle Zappzy, çok yakında tüm Dünya'da İngilizce ve Türkçe dahil bir çok farklı dil seçenekleriyle yayın hayatına başlayacak.

Bizi takip etmeye devam edin.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ibrahim
ibrahim - 5 yıl Önce

Google Play Store varken bunu yapmak ne kadar gerçekci merak ediyorum.

umtkrhn
umtkrhn - 5 yıl Önce

çok zor bir işe kolları sıvamışsınız kolaylık versin allah. çok uzuuunnn saatler emek isteyen bir proje, ekip,zaman,emek,para,altyapı,bilgi birikimi, var allah var,bu gereksinimler biraz zor bir araya getirilir ne diyelim bismillah haydii..

sabrimete
sabrimete - 5 yıl Önce

Başarılarınızın devamını dilerim iyi bir gelişme fakat şahsen ben google play dışında bir market kullanmıyorum yani bu market işi nekadar iyi olur şüphelerim var ama sizin de herşeyin farkında olup (belkide çok kullanan var) yaptığınızı düşünüyorum sizin ve türkiye için iyi olması dileğiyle...

abcx
abcx - 5 yıl Önce

türkiyede yaşıyosunuz bari tükçe dilde ekleseydiniz bu nedir bu yabancı özentiliği

M. r. T
M. r. T - 5 yıl Önce

Sonuna kadar destekliyoruz ve elimizden ne gelirse yapmaya hazırız

Gokberk
Gokberk - 5 yıl Önce

Daha güzel bir isim bulunabilirdi bence. Yine de başarılar.

anonim
anonim - 5 yıl Önce

umarım gereksiz uygulamalar olmaz ve popüler app bölümünde o işi en sağlıklı yapan uygulamalara ayrılır.

hakan akkale
hakan akkale - 5 yıl Önce

güzel bir düşünce, önü açık bir proje, andronova.net'i(androidtürkiye eski adıyla) daha ilk kurulduğu günlerden beri takip eden biri olarak böyle geniş kapsamlı bir projeye girişmiş olmanızı gerçekten sevindirici ve gurur verici buluyorum. inşallah biz de geribildirimlerimizle elimizden geldiği kadar destek olmaya çalışırız.

baytar
baytar - 5 yıl Önce

başarılarınızın devamını dilerim.takipteyiz :)

cetin
cetin - 5 yıl Önce

Hat üzerinden kredi kartsız ödeme olursa benim favorim olacak kesinlikle

Mustafa KILIÇ
Mustafa KILIÇ - 5 yıl Önce

Mobil uygulamaların büyük ilgi topladığı şu süreçte önem arz eden ve dikkat çeken bir proje olacaktır. Tebrik eder, başarınızın devamını dilerim.