Android ve iOS İçin Minecraft: Story Mode Yayınlandı: Video İnceleme

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Açık evrenli oyunlar arasında en popüler oyunlardan, piksel görünümü ve eğlenceli atmosferiyle milyonların oynadığı Minecraft, şimdi hikaye modu Minecraft: Story Mode ile Android ve iOS için yayınlandı.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Akıllı telefonlarla birlikte bilgisayarlarda zaten popüler olan Minecraft, artık çok daha büyük bir kitleye sahip. Kutu üstüne kutu koyarak devasa ortamların yaratılabildiği ve ünlü sanatçıların dahi dev sanat şaheserleri yaptığı ünlü oyun, şimdi oldukça eğlenceli hikaye moduyla karşımızda.

Mojang ve Telltale Games tarafından hazırlanan Minecraft: Story Mode, eski tarz grafikleriyle nostaljik bir atmosferde geçen hikayesiyle oldukça başarılı olmuş.

minecraft-hikaye-modu
Minecraft: Story Mode Yayınlandı

Beş kısımdan oluşan hikaye modunun kahramanı, Jesse isimli ister erkek ister kız olarak belirleyebileceğiniz bir karakterle Overworld evreninde geçen macerayı oynuyoruz.

Oldukça popüler olan bu oyun, Android için 13.80TL ve iOS için 12.99TL‘ye sahip olabilirsiniz. Minecraft: Story Mode‘u Android için doğrudan telefonunuza yüklemek istiyorsanız Minecraft indir bağlantısına veya Google Play Store‘dan indirmek için buradan play.google.com/store/apps/details?id=com.telltalegames.minecraft100&utm_source=andronova.net ve iOS için buradan itunes.apple.com/us/app/minecraft-story-mode/id1001286466?mt=8&utm_source=andronova.netindirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda, sizler için Andronova’nın YouTube kanalında hazırladığımız oldukça detaylı Minecraft hikaye modu incelememizi de izleyebilirsiniz.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

youtube.com/watch?v=5FoJ7lYDXck

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir