Facebook bağlantın paylaşılırken bir sorun oluştu

Facebook' ta bağlantın paylaşılırken bir sorun oluştu nedir? Şu an bir sorun oluştu hatasıyla karşılaşıyorsanız bu genel bir hata. Facebook dışında instagram uygulamasında da var.

Facebook bağlantın paylaşılırken bir sorun oluştu
müşteri hizmetleri

Bağlantın paylaşılırken bir sorun oluştu nedir? Bu hata şu an paylaşım yapacağınız yere bağlantının yapılamadığını anlatmakta. Bu uyarı internet bağlantısı gittiğinde verilen hatalara benziyor. Yani Facebook sunucularına erişim sorunu yaşanıyor. Şu nu diyen olabilir ama arkadaşta sorun yok... Bu ara ara görülebilmekte. Sık sık paylaşım hatası alıyorsanız bu bölgelere ve internet bağlantısına göre değişebilir.

Genel sunucusal arıza olma olasılığı daha yüksek olabilir. Başka cihazlarda ve internet ağında sorun çıkmıyorsa test için aşağıdakilere bakınız.

  • Bir kaç Facebook kullanıcısıyla görüşün
  • Bilgisayardan kesinlikle deneyin
  • Cihazın kapatılarak açılıp denenmeli
  • Uygulamada sorun varsa oturum kapatılsın açılsın
  • Uygulama verileri temizle yapınız 
  • Daha düşük booyutlu dosyaları deneyin

Bağlantın paylaşılırken bir sorun oluştu Facebook hatası

Yukarıdaki hata Facebook uygulamasından fotoğraf paylaşırken veya video paylaşırken çıkmakta. Bir şeyi paylaşırken bir sorun oluştu diyor. Ama sanki paylaşmış gibi durum çubuğu hareket ediyor. Tabi resim paylaşımını kontrol ettiğinizde har hangi bir şey paylaşılmamış görünüyor.

Facebook bağlantı paylaşım hatası çözümü: Bağlantın paylaşılırken bir sorun oluştu çözümü: Geçici olduğundan beklemenizi öneririz. Ama denemek isteyenler tarayıcıyla Facebook hesaplarına girsin. Yani tarayıcıyı açıp www.facebook.com yazarak kullanıcı bilgilerini girip. Örnek tarayıcılar iPhone için Safari ve Chrome. Android telefonlarda Google Chrome ve internet yazan tarayıcıyı kullanınız. 

Başka bir yöntemde internet erişiminizi başka bir yerden yapınız. Veya birden çok DNS adreslerini deneyin. VPN denemek isteyenlerde dikkatli olsun. Bu programlar yani uygulamalar güvenilir olmayan yerlerden tercih edilirse virüs bulaşma veya güvenlik zafiyetine neden olabilir.

Facebook bağlantın paylaşılırken bir sorun oluştu

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2019, 22:48
müşteri hizmetleri