Galaxy Grand Duos için Android 4.2.2 Güncellemesinin Dağıtımına Başlandı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung, üst sınıf modellerinin aksine, orta seviyede konumlandırılan cihazları için Android 4.2.2 güncellemesinin dağıtımını sürdürüyor. Galaxy S II Plus, Galaxy Note 8 ve Galaxy Tab 2 7.0’ın ardından Samsung, Galaxy Grand modelinin çift SIM kartlı versiyonu için de Android 4.2.2 güncellemesini kullanıcılara sunmaya başladı.

Andronova

Telefon için geçtiğimiz günlerde final aşamasında sızdırılan güncellemeye son hali verilirken, güncelleme ilk olarak Rus kullanıcılara sunuldu. Yenilik olarak ise; kilit ekrana widget desteği, Daydream ekran koruyucu, durum çubuğunda özel geçiş menüsü, performans artışı, daha hızlı arabirim geçişleri ve kimi ilk olarak Galaxy S4’te yer alan widget’lar kullanıcılara aktarılıyor.

Samsung Kies ve OTA yolu ile dağıtımı gerçekleşen güncellemenin ülkemize ne zaman sunulacağı henüz net değil, ancak dilerseniz Rusya için yayımlanan resmi güncellemeyi Odin yardımcı uygulaması ile telefonunuza kurabilirsiniz. Güncelleme dosyasına buradaki linkten erişim sağlayabilirsiniz.

vttr5L3Migs” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Galaxy Grand Duos’un teknik özelliklerini kısaca özetleyecek olursak; 5-inç boyutunda 480 x 800p çözünürlüklü TFT ekran, 1.2GHz frekans hızında çalışan çift çekirdekli işlemci, 1GB RAM, 8GB dahili depolama birimi, 64GB’a kadar microSD kart desteği ve 2.100mAh kapasiteli batarya.

ilgili>> Sammobile

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın