Galaxy Note 3 ve Galaxy S5 için Android 4.4.4 Güncellemesi Yayınlandı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Samsung’un sürpriz bir şekilde ilk olarak Galaxy S III Neo için başlattığı Android 4.4.4 KitKat güncellemesi bu defa Galaxy Note 3 ve Galaxy S5 için yayınlandı. Galaxy Note 3 için Amerika’nın önde gelen operatörlerinden Sprint, Android 4.4.4 güncellemesini kullanıcılarla buluştururken, güncelleme kapsamına dahil edilen yenilikler şunlar oldu; HD ses desteği, Uluslararası Wi-Fi arama desteği, Google güvenlik yamaları, Knox 2.0 ve Çocuk Modu.

Galaxy Note 3’ün ilk olarak Snapdragon 800 işlemcili versiyonu için yayınlanan güncellemenin kısa süre içerisinde dünya geneline yayılması ve ülkemizde satılan Exynos işlemcili sürümü de kapsamı bekleniyor.

Android 4.4.4 güncellemesinin başladığı bir diğer Samsung telefonu Galaxy S5 oldu. Güney Koreli üreticinin 2014 yılı tepe modeli için de güncelleme Amerika başlatıldı. Amerika’nı yanında Avustralya’da da taşıyıcılar aracılığıyla dağıtıma sunulan güncelleme beraberinde güvenlik düzeltmeleri ve performans artışı getiriyor.

Galaxy S5 için Android 4.4.4 güncellemesinin bu ay içerisinde daha fazla kullanıcıya erişmesi bekleniyor.

sprint-note-3-4.4.4-ss

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir