Google Nexus 5X ve Nexus 6P Canlı Takip Edin!

media 21

Milyonların merakla beklediği o gün geldi ve Google bugün, sadece 1 saat içinde başlayacak olan etkilikte, yeni Nexus telefonları olan Nexus 5X ve Nexus 6P modelini, Android 6.0 Marshmallow‘un final sürümüne yönelik yeni bilgileri ve daha bir çok bilgiyi bizlerle paylaşacak.

Andronova

Bu yıl farklılığa giderek birini LG‘ye diğerini de Huawei‘e ürettirdiği yeni Nexus modelleri, yeni Android 6.0 sürümüyle birlikte bugün kullanıcılara tanıtılacak.

LG’nin 5.2 inç boyutundaki Nexus 5X modeli ve Huawei’in 5.7 inç boyutundaki Nexus 6P modeline yönelik tüm detayları sıcağı sıcağına yayınlayacağımız haberlerden de takip edebileceksiniz.

google-etkinlik

Tanıtım, Google‘ın YouTube hesabından canlı olarak yayınlanacak olup, aşağıdaki videodan Andronova aracılığı ile etkiliği takip edebilirsiniz.

Jc-LEG0T_4c” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın