HTC, One M8 için Android 4.4.3 Güncellemesini Başlattı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

HTC geçtiğimiz hafta One M8 için Android 4.4.3 güncellemesinin birkaç gün içerisinde yayınlayacağını belirtmişti. Tayvanlı üretici güncelleme konusunda bir kez daha verdiği sözü tutarak One M8’in uluslararası versiyonu için Android 4.4.3 güncellemesini başlattı. Amerika’da dağıtıma sunulan güncellemenin kısa süre içerisinde Avrupa’da yayınlanması bekleniyor.

teknik destek

2.22.1540.3 yapı numarasına sahip ve 592MB boyutunda olan güncelleme OTA üzerinden dağıtılıyor. Android 4.4.2’nin üzerine ne gibi değişikler getirdiği henüz tam olarak bilinmese de güncelleme dosya boyutunun bir hayli büyük olduğunu söyleyebiliriz.

Güncellemeyle birlikte HTC’nin yerleşik uygulamaları son sürüme yükseltilirken, Google‘ın Android 4.4.4 güncellemesine dahil ettiği güvenlik düzeltmelerine de yine One M8 için yayınlanan Android 4.4.3 güncellemesinde yer veriliyor.

Sense arayüzünde performans artış ve bir dizi düzeltmelerin sağlandığı yeni güncelleme kademeli olarak dağıtılacak. Bu sebeple güncellemenin ülkemiz One M8 kullanıcılarına ulaşması bir iki haftalık süreyi kapsayacaktır.

One M8 için bundan sonraki süreçte dağıtılacak güncelleme Android L olacak.

htc-one-m8-update-443

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir