HTC One mini 2 Tanıtılmadan Fiyat Bilgisi Geldi

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Basın görselleri ve teknik özellikleri sızdırılan One mini 2’nin tanıtılmasına sayılı günler kaldı. HTC‘nin mayıs ayı içerisinde tüketicilerle buluşturacağı orta seviye akıllı telefon henüz tanıtılmadan Finlandiya menşeli online alışveriş sitesi systemastore tarafından listelendi. 14 Mayıs’ta stoklarda olacağı bildirilen telefon için 522€ fiyat belirlendi. Ülkemiz para birimine çevirdiğimiz ise yaklaşık olarak 1.500 liralık bir fiyat karşımıza çıkıyor. One M8’in ülkemize 2.500 liradan giriş yaptı. 4.5-inç ekrana sahip kompakt modelin ise Avrupa fiyatının ortalama 500€ civarında olması bekleniyor. Ülkemize girişte uygulanacak vergiler de dahil edildiğin One mini 2’nin aynı kategoride yer alacak diğer modellerden daha pahalı olacağını şimdiden öngörebiliriz.

teknik destek

%90 oranında metalden oluşan yekpare bir kasa yapısı sunacak One mini 2’de 4.5-inç büyüklüğünde HD çözünürlüklü ekran yer alacak. 1.4GHz frekans hızında çalışan 4 çekirdekli Snapdragon 400 işlemcisinden güç alacak mini akıllı telefonda abisi One M8’in aksine çift kameraya yer verilmeyecek. HTC bunun yerine arka bölümde tek LED flaşlı 13MP çözünürlüklü bir kamera kullanacak. Telefondaki ön kamera ise 5MP çözünürlükte olacak.

Android 4.4 KitKat ve Sense 6.0’ın yazılım tarafını oluşturduğu mini akıllı telefonda ayrıca 1GB RAM, 16GB depolama, microSD kart desteği ve BoomSound hoparlörler  yer bulacak.

gsmarena_001 (2)

kaynak: gsmarena

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!