Dikte etkinleştirilsin mi? Dikte nedir? (iPhone)

Dikte etkinleştirilsin mi? Dikte nedir? (iPhone) iPhone 4s 5, iPhone 5s, iPhone 6 Plus, iPhone SE dikte nasıl açılır nasıl kapatılır? iPhone telefonda sesle mesaj yazma.

Dikte etkinleştirilsin mi? Dikte nedir? (iPhone)
müşteri hizmetleri

Dikte nedir? Dikte daha çok iPhone ve iPad cihazlarda sesli yazı yazabilme özelliğine denir. iPhone cep telefonda sesle yazabilirsiniz. Tabi dikte sadece bundan ibaret değil. Detaylar haberimizde...

Dikte' yi kullanırken ve Siri' yi kullanırken söylenen ve dikte edilen her şey kaydedilir ve isteklerin yapılması için Apple' a gönderilir. Gönderilen şeyler arasında; aygıt, ad, adres defteri, kişi adları, yakınlarınız, koleksiyondaki parça bilgileri, HomeKit kayıtlı uyumlu aygıtlar, fotoğraf albüm adları gibi diğer bilgilerde Apple gönderilebilir.

Yukarıdaki gönderilerin amaçı, iOS aygıtta eşlenmiş Apple Watch Siri ve Dikte sizi doğru şekilde anlaması ve söylediklerinizin anımasınmasına yardımcı olmak için kullanılmakta. Bu gönderilen bilgiler diğer Apple servislerinde kullanılmaz. Ama söylediğinizin yapılabilmesi için bazı bilgilere ulaşılabilmekte. Örnek Konum Servisleri özelliği açık ise, Apple konumunuz gidecektir. İstediğiniz zaman Konum Servislerini kapatabilirsiniz.

Aşağıda Siri ve Dikte nasıl açıldığını ve nasıl kapatıldığını gösteren ekran görüntüleri yer almaktadır. Her hangi bir sorunda haberin altındaki yorum bölümüne yazabilirsiniz. 


Dikte etkinleştirilsin mi? Dikte nedir? (iPhone)

sesle mesaj yazma açma ayarları

sesle mesaj yazma kapatma ayarları

siri açma kapatma

dikte nasıl kapatılır

dikte nasıl açılır

iphone telefonda sesle mesaj yazma özelliği

iphone telefonda sesle mesaj yazma

dikte nasıl kapatılır

Dikte etkinleştirilsin mi ne işe yarar

Dikte etkinleştirilsin mi ne demek

Dikte etkinleştirilsin mi? Dikte nedir? (iPhone)
 

iPhone cep telefonda Dikte nedir? Ne işe yarar ne demek?

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2017, 01:58
müşteri hizmetleri
YORUMLAR