iPhone rehberdeki aynı numaraları silme

Andronova

Cep telefonda birden fazla aynı telefon numarasını silmek için ne yapılması gerektiğini iPhone için anlattık. Birden fazla ayını fotoğrafları, videoları ve birden fazla rehberdeki kişiler nasıl silinir?

iPhone telefonda birden çok fotoğrafları, videoları ve rehberdeki kişileri nasıl sileceğinizi biliyor musunuz? Çoklu oluşumlar genelde alınan yedeği geri yüklerken oluşabiliyor. Ya da yanlışlıkla iCloud yedeğini geri yüklendiğinde oluşmakta. Bazende simkartta bulunan numaraları telefona aktardığınızda görülebilmekte. “iPhone rehberde birden fazla kişi silme” işlemi bazı Android telefonlarda birleştirme olarak geçmekte.

Bir uygulama ile bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Bu uygulma aynı fotoğrafları silmek içinde kullanılabiliyor. Örnek verdiğimiz program ile aynı zamanda çoklu fotoğrafları ve videoları da silebilirsiniz. Sizinde telefonunuzda aynı numaradan 2 tane var mı? Eğer varsa bu program tam sizlik. Peki birden çok aynı numaraları silmek için ne yapılmalı derseniz aşağıdaki resimli anlatıma bakmanız yeterli olacak.

iPhone birden fazla kişileri silme  

İlk önce App Store’ den Dr. Cleaner uygulamasını indiriniz. Telefona yükledikten sonra çalıştırdığınızda bazı izinleri vermeniz gerekiyor. Verdikten sonra uygulamanın yukarısında yer alan storage, photos ve contacts başlıklarına teker teker girip start butonuna basınız. Tabi sizin için hangi seçenek önemliyse. Unutmadan bu yöntem iPad içinde kullanılmakta.

Silme işleminde dikkat ediniz yanlış bir şeyleri silmeyiniz. Bu işlem temizleme yöntemi olarak kullanılmakta. Yani başka işlemlerde yapılabiliyor.

Telefon rehberindeki aynı numaraları silme

Storafe depolama demek. Photos fotoğraf ve contacts ise iletişim demek oluyor. Yani rehberdeki kişiler, Photos bölümünde photo ve video bulunmakta. Hem videoları hemde resimleri buradan silebilirsiniz.

Uyarı: Dr. Cleaner programını kullanmadan önce verilerin tamamen silinmesi olasılığı nedeniyle telefonun yedeğini alınız. www.andronova.net

  • Öneri uygulamayı indirin
  • Telefondan fotoğraflara ve rehbere erişmek isterse iszin veriniz  
  • Start ile taramayı başlatın  
  • Rehberin taranması için “Contacts clean” bölümüne geçiş “Start” yapınız   

Telefonun rehberindeki aynı numaraları silmeiPhone rehberdeki aynı numaraları silmerehberde aynı numaradan var rehberdeki aynı numaraları silme iphone 5srehberdeki aynı numaraları silme iphone 6rehberdeki aynı numaraları silme iphone 6srehberdeki aynı numaraları silme iphone 7rehberdeki aynı numaraları silme iphone 8rehberdeki aynı numaraları silme iphone 8aynı numaraları silme iphone se

Önerilen uygulama alanında şu an için en iyi programlardan biri. Yapılan yorumları da incelemenizi öneririm. Genellikle iyi yorumlar almış. Şahsen ben bir uygulamayı kullanmadan önce yorumlara ve şikayetlere bakarım.

Uygulama şimdilik sorunsuz çalışmakta. Ama ilerleyen zamanlarda yapacakları bir güncelleme veya güncellemelerle sorun oluşabilir. Bazende paralı yani ücretli sürümün satın alınması için teşfik edici davranışlara gidilebilir. Onun için uygulamayı denerken bunları göz önünde bulundurunuz.

Tüm teknoloji sorunları için bize yazabilirsiniz. Tabi detayları ile…


Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2019, 19:38

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir