Vestel Smart TV kablosuz Wifi ağ internet ayarları

Vestel televizyonda kablosuz wifi ağ ayarları nasıl yapılır? Smart TV kablosuz internet ayarlarının genel adımlarını anlattık. Eğer ağ bağlantısı var ama internet yoksa dns kaynaklı veya modem kaynaklı olabilir.

Vestel Smart TV kablosuz Wifi ağ internet ayarları

Vestel Smart tv kablosuz wifi ağ internet ayarları nasıl yapılır? Vestel televizyonda kablosuz internet ayarları nasıl yapılır? Vestel televizyon internet ayarları.

Kablosuz ayarlar için Ayarlar bölümüne giriniz. Ağ Ayarları seçeneğinden kablosuz ayarlarını yapabilirsiniz. İnternet bağlantı sorunu yaşarsanız, manuel IP ve DNS adımlarını uygulayabilirsiniz. IP adresi modem markasına göre değişebilir. Örnek 192.168.1.5 ve DNS 8.8.8.8.

Kablosuz internet ayarları: Ağ→ Wi-Fi Direct→Açık. Wi-Fi Direct Ayarları. Wi-Fi Direct cihazdan TV ekranından TV adını seçiniz. Cihazınız Wi-Fi Direct desteklemiyorsa, options butonuna basını manuel seçin. TV’ ye bağlayıp çalıştırınız.

Vestel Smart TV kablosuz Wifi ağ internet ayarları

Vestel Smart tv kablosuz wifi ayarları

Wifi ayarlarınuı unutturma: Menu (Home) tuşunu tıklayın. Ayarlar→Ağ→Aygıt Adı. Bağlı cihazları listelenmesi için Ayarlara gidiniz. Tüm cihaz kaydını silmek için, options basınız. Tümünü Sil seçeneğini seçip onaylamak için Evet tıklayın.

Sitede konu için birden çok içerik yer almakta. Sitenin arama bölümünden veya Google' den konu başlığı ve sonuna sitemizin adını yazarak aratabilirsiniz.

Verilen seçenekler televizyon modellerine göre değişebilir. Bunun dışında yılına göre farklı menüler gelebilir. Ama mantığını kavrarsanız sorunsuz adımları uygularsınız.

Vestel Smart tv kablosuz wifi ayarları

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2018, 03:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
sonerortac
sonerortac - 6 ay Önce

Şifre istiyor ise vestel tv; Wireless display seçeneğini aktif ettikten sonra gene vestel smart tv'nizden Menü ayarlar mağaza modunu aktif edin. Telefonunuzdan eşleşmeyi yapın.
Tv Mağaza modu reklamları rahatsız edecektir. Bağlantıdan sonra isterseniz kapatın.

eser
eser - 1 yıl Önce

Vestel smart tv wifi direct sifresini ogrenmek istiyorum

Mert ali
Mert ali - 1 yıl Önce

Televizyon cihazı gormuyo modemi diil wifi cihazını

muhammed
muhammed - 2 yıl Önce

benım tv smart tv ınt baglantılı ama ınt baglantı cıhazı cıkmadı kutudan