Root Booster İle Maksimum Telefon ve Batarya Performansı

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Hemen hemen tüm üreticilerin kendi markaları altında ürettikleri akıllı telefon modellerinde kullanılan Android işletim sistemini, son çıkan modeller ve daha da doğrusu Jelly Bean ve üstü versiyona sahip telefonlar haricinde eğer düşük donanımlara da sahipse ciddi stabilizasyon problemleri yaşayabilmekteler.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Telefonunuzda ciddi performans  problemleri yaşıyor ve batarya ömrünüz az mı gidiyor?  Bu yazıda bunun çözümünü anlatıyoruz.

Telefonların yavaşlaması, donmaların, takılmaların yaşanması ve batarya ömrünün çok az gitmesi gibi bir çok problemle karşılaşılabilmekte. Android 4.1/4.2/4.3 Jelly Bean, Android 4.4 KitKat ve son olarak özellikle Android 5.0/5.1 Lollipop sürümüyle artık oldukça stabil hale helen Android işletim sisteminin bu son versiyonlarını maalesef bir çok kullanıcı halen kullanmamakta.

Ancak üzülmeyin, artık hangi versiyonu kullandığınız önemli değil. Çünkü Root Booster uygulaması ile telefonunuzun performansı artacak ve batarya ömrü uzayacak.

Andoronova’nın YouTube kanalında sizler için hazırladığımız Root Booster inceleme videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir