Samsung Galaxy Note 10.1(2015) İlk Kez Ortaya Çıktı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Samsung Galaxy Note 10.1‘in tanıtılmasından bu yana 1 sene geçti ve S-pen destekli yeni tabletin tanıtılması dört gözle bekleniyor. Şu ana kadar tabletle ilgili Samsung tarafından her hangi bir bilgi gelmemişken, yeni Galaxy Note 10.1 (2015) hakkında ilk sızıntı ortaya çıktı.

Eğer ortada bir yazım yanlışı yoksa, yeni Galaxy Note 10.1’in desteklediği uygulamalardan biri Samsung’un resmi sitesinde gözüküyor. Diğer Galaxy tabletlerle beraber Galaxy Note 10.1’in hem 2014 hem de 2015 versiyonlarının desteklediği gözüken uygulamanın tanıtımı sayesinde Samsung’un yeni tabletini 2015 yılı içinde satışa çıkaracağını öngörebiliriz. Tabletin sahip olacağı özellikler henüz bilinmiyor, ancak 64 bit destekli Exynos işlemci, 3 GB RAM ve Galaxy Tab S’ in de sahip olduğu Amoled ekran beklenen donanımlar arasında. Ayrıca Galaxy Note 4’te bulunan yeni S-penin tablete özel modifikasyonlarla gelmesi olası. Android 5.0 Lolipop altyapısına sahip olacak Touchwiz‘in yeni tablet arayüzü de Galaxy Note 10.1’de bulunacaktır.

Galaxy A serisindeki gibi metal çerçeveyle gelmesi beklenen tabletin tanıtım tarihi ya da fiyatı bilinmiyor. Galaxy Note tablet serisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Galaxy Note 10.1

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir