Türkçe Sanal Asistan CEYD-A’yı Test Ettik! [Video İnceleme]

blank

Önceleri sadece fantastik filmlerde gördüğümüz ve imrenerek izlediğimiz sanal asistanlar, artık günümüzde ufak büyük her yaştan insanın kullandığı akıllı telefon ve hatta akıllı saatlerde yer alıyor.

teknik destek

iPhone’un Siri‘si, Android’in Google Now‘ı ve Microsoft’un Cortana,‘sı bu pazarın tartışmasız en çok kullanılan sanal asistanları. Daha önce sizler için hazırladığımız “Google Now, Siri ve Cortana: Sanal Asistanların Savaşı” başlıklı yazımızda ise bu sanal asistanları detaylı olarak incelemiştik.

Şimdi ise, bu dev şirketlerin hazırladığı popüler sanal asistanlara karşı, Türkiyeli bir geliştirici tarafından hazırlanmış Türkçe sanal asistan CEYD-A kendini gösterdi.

Alanında oldukça başarılı olan ve yapay zekaya sahip sanal asistan CEYD-A diğer sanal asistanların yerini alabilecek. Aşağıda sizler için hazırladığımız sanal asistan CEYD-A‘nın video incelemesini izleyebilirsiniz.

iyhkzgPB70A” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Ayrıca uygulamayı doğrudan telefonunuza yüklemek için bağlantısına veya Google Play Store’dan indirmek için CEYD-A olarak aratmanız yeterli.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!