Türkçe Sanal Asistan CEYD-A’yı Test Ettik! [Video İnceleme]

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Önceleri sadece fantastik filmlerde gördüğümüz ve imrenerek izlediğimiz sanal asistanlar, artık günümüzde ufak büyük her yaştan insanın kullandığı akıllı telefon ve hatta akıllı saatlerde yer alıyor.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

iPhone’un Siri‘si, Android’in Google Now‘ı ve Microsoft’un Cortana,‘sı bu pazarın tartışmasız en çok kullanılan sanal asistanları. Daha önce sizler için hazırladığımız “Google Now, Siri ve Cortana: Sanal Asistanların Savaşı” başlıklı yazımızda ise bu sanal asistanları detaylı olarak incelemiştik.

Şimdi ise, bu dev şirketlerin hazırladığı popüler sanal asistanlara karşı, Türkiyeli bir geliştirici tarafından hazırlanmış Türkçe sanal asistan CEYD-A kendini gösterdi.

Alanında oldukça başarılı olan ve yapay zekaya sahip sanal asistan CEYD-A diğer sanal asistanların yerini alabilecek. Aşağıda sizler için hazırladığımız sanal asistan CEYD-A‘nın video incelemesini izleyebilirsiniz.

iyhkzgPB70A” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Ayrıca uygulamayı doğrudan telefonunuza yüklemek için bağlantısına veya Google Play Store’dan indirmek için CEYD-A olarak aratmanız yeterli.

ETİKET:
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak