Twitter bir hata oluştu yazısı çıkıyor

Twitter bir hata oluştu teknik bir sorundan dolayı bu isteği yerine getiremedik sorunuyla karşılaşanlarınız var mı? Biz bir kez karşılaştık ve sorun bildir karşımıza çıktı.

Twitter bir hata oluştu yazısı çıkıyor
müşteri hizmetleri

Twitter uygulamasında pek sık karşımıza problem çıkmamakta ve çıkanlarda genelde anlık yaşanan sıkıntılar oluyor. Bağlantının kopması, sık denenen bir işlem veya geliştiricinin kullanıcıyı anlık durdurması. Bunların dışında oluşan durumlar çoğunlukla ceza olarak veya güvenlikle alakalı yaptırımlar diyebiliriz. İş böyle olunca o an oluşan nedir bilmeden herhangi bir işlem yapılmaması daha mantıklı olacaktır.

Şunların bilinmesi belki size bir fayda sağlayabilir. Yaşadığınız geçici bir durum olabilir veya sizinle alakalı bir şeyden dolayı yaşanmış olabilir diyerek denenmesi gerekenlere bir göz atınız.

  • Deneyebileceğiniz başka bir cihaz varsa denensin. Bilgisayarda olabilir.
  • Tarayıcıyla hesaba girilmesi ikinci bir alternatif olabilir.
  • Oturumdan çıkış yapılması tekrar girilmesi anlık problemleri çözebiliyor.
  • İnternet engeli olan durumlarda modem kapatılması ya da dns tanımlanması kısmi olarak çoğu sorunu çözmekte.
  • Varsa başka bir hesabınızla uygulamanın denenmesi iyi olacaktır.
  • Güncelleme alan uygulamada nadir görülen yazılım sorunları olabiliyor. Bu gibi durumlarda eski sürümden biri iş görmekte.
  • Telefonun ya da PC' nin tarihinde yanlışlık olması problem yaşatabilir.

Evet daha çok yazağımız nedenler ve denenecekler olacaktır. Lakin bunların yeterli olacağınız düşünüyoruz ve yetersiz olan yerlerde bizimle detayın paylaşılması ek önerileri yazmamızı sağlayabilir.

Başka hesaplarla denendiğinde erişim yapılan durumlarda sorunlu hesabın testi için profilden bir şeyi değiştirmeye çalışılmalı. Örnek hakkında yani kişisel alandaki yazının değiştirilmeye çalışılması en iyi test aracı olacaktır. Değişmiyor ve uyarı veriyorsa o zaman anlayınız ki hesapla alakalı bir engellemenin geldiği.

Yaptığınız denemelerin sonucu olumsuz ise o zaman Twitter müşteri hizmetleri adlı yazımızdaki iletişim kısımlarını inceleyiniz.

Twitter bir hata oluştu yazısı çıkıyor

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2020, 00:12