Xperia Z İstanbul’da, İki Kıtanın Birleştiği Sularda!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

CES 2013 etkinliğinin en iyi ürünü seçilen Xperia Z, Sony cephesinde oluşturulan 4 çekirdekli ilk telefon olma özelliğini göstermenin yanı sıra; 5-inçlik Full HD ekranı, şık tasarımı, HDR formatında video kaydına olanak sağlayan Exmor RS sensörlü kamerası ve su geçirmez yapısıyla büyük beğeni topladı.

Andronova

Ülkemizde de resmi olarak satışlara başlayan telefon için dünya genelinde seyreden satışların Sony cephesinde memnuniyetle karşılandığı bildirilirken, oluşturulan reklam kampanyalarının söz konusu satışlarda önemli rol oynadığı görülüyor. Sony Mobile Türkiye, iki kıtayı birleştiren ve dünyanın en güzel manzaralarından birine sahip olan İstanbul Boğazı’na yeni reklam filminde yer verdi.

Oluşturulan videonun tüm aşamaları gözler önüne serilirken, özel bir mekanizma ile bir yatın ön bölümüne bağlanan Xperia Z’nin boğazın serin sularında oluşturduğu görünler Youtube kanalıyla yayınlaNdı. Sony, yeni reklam filminde telefonun 13MP çözünürlü kamerasının yeteneklerin yanı sıra suya karşı dayanıklılığını gözler önüne seriyor. Videonun son bölümünde yer alan bilgilendirme de ise Xperia Z’nin tuzlu suyla temasından sonra kurumadan tatlı su ile yıkanması tavsiye ediliyor.

WtONC3__GzA” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.