Xperia Z1 ve Xperia Z Ultra (GPe Dahil) için Android 4.4.2 CM11 Nightly Yayınlandı!

Andronova
1 Minimum Okuma

şimdi de Sony’nin üst sınıf akıllı telefonları Xperia Z1, Xperia Z Ultra ve Xperia Z Ultra GPe için CM11 Android 4.4.2 Nightly versiyonu yayınladı.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Söz konusu telefonlarda Sony’nin tasarladığı kullanıcı arayüzü yerine özelleştirebilir saf Android’i denem istiyorsanız Cyanogen ekibinin hazırladığı ROM’lar bu noktada dikkat çekiyor. Yayınlanan yazılımlar gecelik sürümler olduğu için ufak çaplı hatalarla karşılaşmanız olası görünüyor, ancak ekip kısa süreli geri dönüşler sayesinde bu sorunları anında ortadan kaldırmaktadır.

Xperia Z1 namı diğer Honami için CM11 Nightly sürüme buradan ulaşabilirsiniz. Xperia Z Ultra için burayı, Xperia Z Ultra Google Play Edition içinse burayı ziyaret edebilirsiniz.

Resmi güncelleme içinse Xperia Z1 ve Xperia Z Ultra cephesinde bekleyiş sürüyor. Gelen haberler Xperia Z1 için Android 4.4.2 KitKat güncellemesinin şubat ayı içerisinde başlayacağı yönünde. Xperia Z Ultra’nın da yılın ilk yarısına kadar Android 4.4.2 güncellemesine ulaşması bekleniyor.

Alt bölümde yer alan video Android 4.4 yüklü Xperia Z’ye göz atabilirsiniz. CM11 yüklediğiniz takdirde telefonunuz aynı kullanıcı arayüzüne sahip olacak.

Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir