182 MHRS randevu alma

Andronova
By Andronova
2 Minimum Okuma

Hastaneye telefondan randevu nasıl alınır? Turkcell, Türk Telekom, Vodafone ve sabit hattan nasıl randevu alınır? 182 MHRS’ yi arayarak ve internetten randevu alma.

Sponsorlu reklam

182 MHRS’ den hastane için alacabileceğiniz poliklinikler listesi: Beyin ve sinir cerrahisi, Çocuk cerrahisi, Çocuk sağlığı ve hastalıkları, Çocuk ve ergen ruh sağlığı hastalıkları, Deri ve zührevi cildiye hastalıkları, Diş hekimliği, Endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları, Enfeksiyon hsatalıkları, Fiziksel tıp, Gastroenteroloji, Genel cerrahi, Gögüs cerrahisi, Gögüs hastalıkları, Göz hastalıkları, Hematoloji, Dahiliye iç hastalıkları, Kadın ve doğum hastalıkları, Kalp ve damar cerrahisi, Kardiyoloji (Kalp), Kulak burun boğaz (KBB) hastalıkları, Nöroloji, Ortapedi, Plastik ve estetik cerrahi, Ruh sağlığı, Üroloji ve Aile hekimliği için randevu alabilirsiniz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Hastaneye internetten randevu alamıyorum? Bazı bölümler için uzmanlık gerektiğinden doktor onayı gerekmekte. Yani internetten ve 182′ den randevu alabilmeniz için doktora yeşil alan diyerek sistem girişinin yapılması gerekiyor.

Sponsorlu reklam

Randevu ya da kayıt için mhrs.gov.tr veya hastanerandevu.gov.tr/Randevu/default.xhtml web sitesine giriniz. Daha önce kayıt olduysanız T.C. kimlik numaranızı, MHRS şifrenizi ve yan taraftaki 5 haneli sayıları boş alana yazınız. Eğer kayıtınız yoksa “Üye ol” seçeneği ile kayıt işlemlerini başlatınız. Kayıt için aşağıda görselde gördüğünüz zorunlu alanları doldurunuz. Sonraki alanda hesabı doğrulamanız için cep telefonu numaranızı girmeniz gerekiyor. Bu numara daha önce başka bir hesapta kullanılmış olabilir ve size ait olması önemli değil. Numara eşinize ya da ailenizden birine ait olabilir. Ama yazacağınız numaraya hesabı doğrulamanız için kod gidecek ve o kodu hesap alanındaki doğrulama alanına yazmanız gerekiyor. Doğrulama yapılmazsa randevu alamazsınız.

182 MHRS nasıl kayıt olunur ve nasıl randevu alınır

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

182 MHRS randevu alma

182 randevu alma

MHRS randevu alma

hastaneye randevu alma

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

randevu nasıl alınır

182 randevu nasıl alınır

randevu nasıl alınır

randevu alamıyorum

182 MHRS randevuyu iptal etme

İnternetten randevu alamazsanız 182′ i arayarak sorunun ne olduğunu öğrenebilirsiniz. Eğer randevuyu iptal etmek istiyorsanız randevu saatine en az 1 saat kalaya kadar iptal edebilirsiniz. 1 Saatten daha az ise randevu saatinin gelmesini beklemeniz gerekiyor.

Randevu saatin 5-10 dakkika geçtikten sonra iptal için deneyiniz. Eğer yapılamazsa 182 müşteri hizmetlerini arayarak iptal ettirmeye çalışınız. Ya da eğer hastanedeyseniz MHRS görevlisine söyleyerek yaptırabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak