Android 4.3, Galaxy S III (I9300) Üzerinde Görüntülendi

blank

Galaxy S4 ve Galaxy Note II cephesinde Android 4.3 tabanlı firmware yazılımları sızdırılırken, kimi kullanıcılar Odin ile yükleme işlemi sonrasında tecrübelerini bizlerle paylaşmıştı. Galaxy S III tarafında ise sızıntılar hala kağıt üzerinde ve kullanıcıların telefonlarında tecrübe edebilecekleri herhangi bir yazılım henüz elde edilmiş değil.

teknik destek

Samsung tarafında hazırlıklar sürerken, Android ekosisteminin en çok satan telefonu unvanını elinde bulunduran Galaxy S III için Android 4.3 güncellemesinin resmi dağıtımına kasım-aralık döneminde başlanacağı daha önce elde edilen bazı belgelerden anlaşılmıştı. Sızan son görüntüler ise güncelleme hazırlıklarının devam ettiğini doğrularken, cihaz model numarasının I9300 olması ise kafalarda oluşan soru işaretlerini gidermek adına önem arz ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Knox güvenlik uygulamasının güncelleme takvimine ilişkin Samsung kaynaklarından elde edilen bir belge, Android 4.3 güncellemesinde 2GB RAM’e sahip LTE destekli Galaxy S III modelini işaret etmişti. Android güncellemelerinde RAM’in büyük önem arz ettiği dikkate alındığında 1GB RAM’e sahip Galaxy S III sahipleri kısa süreli bir şaşkınlık yaşamadı değil. Neyse ki elde edilen görseller güncellemenin 1 ve 2GB RAM’e sahip tüm Galaxy S III modellerine sunulacağını ortaya koymaktadır.

Galaxy S3_1

Galaxy S III’te yer bulacak Android 4.3 güncellemesinin beraberinde hangi yenilikleri getireceğine ilişkin detaylar bilinmiyor. Diğer modellerde olduğu gibi Galaxy S III tarafında da test aşamasında sızıntıların meydana gelmesi bekleniyor.

gALAXY s3_2

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!