Android için Call of Duty: Zombies geliyor

Zombilerden daha çok onları öldürmenin  popüler olduğu bir dünyada yaşıyoruz. Zombiler hakkında diziler, filmler izliyor; arkadaşlarımızla beraber bilgisayar ve konsollarımızda zombileri öldürüyoruz. Call of Duty serisinin zombi bölümleri de her zaman çok

Android için Call of Duty: Zombies geliyor
banner192

Zombilerden daha çok onları öldürmenin  popüler olduğu bir dünyada yaşıyoruz. Zombiler hakkında diziler, filmler izliyor; arkadaşlarımızla beraber bilgisayar ve konsollarımızda zombileri öldürüyoruz. Call of Duty serisinin zombi bölümleri de her zaman çok sevilmiştir.

Call of Duty: Zombies de bu zombi öldürme ihtiyacımızı şimdi Android'de gidermek için geliyor.

facebook müşteri hizmetleri
Şu an için oyun hakkında çok az bilgi var. Bluetooth sayesinde yanımızdaki arkadaşlarımızla veya internet üzerinden dünyadaki diğer oyuncularla beraber oynayabileceğiz. Şimdilik sadece 50 level olduğu biliniyor, sonradan açılabilen saklı leveller olma ihtimali de var.

Oyunun Play Store'a ne zaman geleceği hakkında resmi bir bilgi yok, ama yeni haberler geldikçe gelişmeleri sizlere bildirmeye devam edeceğiz.

Kaynak: Talk Android

YORUM EKLE
YORUMLAR
Dokan
Dokan - 7 yıl Önce

Vay be, cidden Android e oyun yapmak bu kadar zor mu yahu...
Android üvey çocuk muamelesi görüyor resmen uygulamalar konusunda...

volkan
volkan - 7 yıl Önce

kaç senedir bunu bekliyoz ya ilk pc de cıktıgında cod 5 ne oynardık en sonunda androiddede gelicek. yalnız dead triggerdan sonra çok geç oldu sadece co up ya multi olması oynatıcak kendisini

lagaluga
lagaluga - 7 yıl Önce

bir senedir ios da