Apple Healthbook Uygulamasının Evlere Uyarlanmış Versiyonunu mu Tanıtacak?

blank

Apple Geliştiriciler Konferansına saatler kalmışken yeni yeni bilgiler sızdırılmaya devam etmekte. Apple’ın akıllı saati iWatch için geliştirdiği Healthbook uygulaması iOS 8 ile birlikte hem telefonlara hemde evdeki çeşitli aletlerin ve cihazların kullanılmasına olanak sağlayacak.

teknik destek

Healthbook uygulaması ile Apple kullanıcılarının sağlık kontrollerinin telefonların, tabletlerin yada giyilebilir cihazların içinde bulunan sensörlerin yetenekleri elverdiği sürece yapılmasını sağlamaya çalışıyor. Bu konuda artık sona gelindiğini varsayabiliriz. Özellikle iWatch ile öne çıkartılacak bu programın A7 çipsetinde bulunan M7 işlemcisinin kabiliyetini de arttıracağı öngörülmektedir. Apple kendi ekosistemini kurmak adına WWDC 2014’te daha fazla yazılımı bizlere tanıtacak gibi görünüyor.

healthbook-ui
Apple Healthbook Uygulamasının Evlere Uyarlanmış Versiyonunu mu Tanıtacak?

Healthbook yazılımı ile sadece sağlık kontrollerinin değil termostat, kapı kilitleri, ampuller gibi ev içinde uzaktan kontrolünü yapabileceğimiz ürünleri kontrol etmemiz sağlanacak. Bu duyurunun birkaç saat içinde Apple tarafından iOS 8 tanıtımında paylaşılacağı belirtiliyor. Apple’ın bu bağlamda 3.parti ürün geliştiricisi NEST ile yaptığı ortaklığı sizlere daha önce belirtmiştik. Aşağıdaki videoyu izleyerek bu program ile neler yapabileceğimiz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!