Apple iPad güncelleme nasıl yapılır?

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

iPad Air nasıl güncellenir? Apple iPad güncelleme nasıl yapılır? iPad Air iOS güncellemesi nasıl yapılır? iTunes iPad güncelleme nasıl yapılır? iPad Air

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam
iPad Air nasıl güncellenir ve itunes yazılım güncelleme nasıl yapılır?

Apple yeni bir güncelleme yayınladığında çoğu kullanıcı güncelleme ile ilgili sık sık problem yaşamaktadır. iPad güncelleme nasıl yapılır? iTunes üzerinden güncelleme nasıl yapılır? detaylar haberimizde. 

Apple tabletinizini iTunes kullanmadan da güncelleyebilirsiniz. iOS şuan için en son iOS 9.3.5 güncellemesini yayınlandı. Bu güncellemenin ardından yakın bir tarihte de iOS 10 güncellemesini bekliyoruz.
iOS 10 güncellemesi geldiğinde kullanıcılar hem iTunes üzerinden bilgisayara bağlayarak güncellemeleri alabilecek, hemde iPad üzerinden güncellemeleri alabilecekler.
 

iTunes kullanmadan iPad nasıl güncellenir?

Tablet üzerinden yazılım güncellemesine geçmeden önce, tabletin şarj oranının en az %50 olması gerekmektedir. Yazılım güncelleme yaparken farklı bir işlem yapmayalım cihazı şarja takmayalım.

iPad üzerinden yazılım güncelleme yapmak için;

Ayarlar>Genel>Yazılım güncelleme adımlarını takip ederek iPad’inizi güncelleyebilirsiniz. 
 

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Apple iPad güncelleme nasıl yapılır?

iTunes üzerinden iPad güncellemesi nasıl yapılır? 

iTunes üzerinden yazılım güncelleme yapmak için öncelikle bilgisayarınızda iTunes programının kurulu olması gerekmektedir. iTunes kullanmamızın nedeni bazen iPad üzerinden bazen iOS güncellemelerinin gelmemesidir. 

iTunes’u indirmek için; www. itunes.com’a adresine gidin ve iTunes’u indirin. İndirmeyi yaptıktan sonra iTunes uygulamasını açıyoruz. Uygulamayı açtıktan sonra iPad ve bilgisayar arasında kablo bağlantısını gerçekleştirin. 

iTunes ios güncellemesi

Kablo bağlantısını gerçekleştirdikten sonra iPad‘a tıklayarak. Güncellemeleri denetle demeniz yeterli olacaktır. Daha sonra güncelleme yapabilirsiniz. 

iPad ioS 10 güncellemesi nasıl alınır

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Güncellemeleri aldıktan sonra kablo bağlantısını çıkartarak kullanım gerçekleştirebilirsiniz. 

Not: Güncelleme esnasında kesinlikle kablo bağlantısını koparmayınız. 


Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2018, 00:57

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak