Cep telefonda Sim Ağ Pin kilidi açmak

Andronova
Yazar Andronova 3 Minimum Okuma

Huawei, Xiaomi ve Samsung sim ağ pin kilidi kodunu kırmak için eskiden çok sıkıntılı bir süreç olurdu. Sim pin ağ kodu nasıl kırılır açılır diye ne yapılacağı bilinmezdi.

Ad imageAd image

Yurtdışından gelen cep telefonda sim ağ pin kilidi açmak için ne yapmalıyım sorusuna detaylı olarak bir önerimiz olacak. İşlem yapmadan önce cihazın faturası gerekebiliyor. Tabi resmi teknik servis işlemlerinde. iPhone, Oppo, Sony Xperia ve Huawei gibi çok sayıda cihaz için sim kart ağ pin kodu kırma için genel bir bilgilendirme yaptık.

 • Samsung Galaxy S6 S7 S8 S9 S10 Edge
 • Note serisi
 • Galaxy A1 A2 A3 A4 A5 A6 A7 A8 serisi
 • Galaxy J1 J2 J3 J4 J5 J6 J7 J8, LG G1 G2 G3 G4 G5 ve M serisi

Sim ağ pin kodu nasıl açılır sorusuna operatürünüzle iletişime geçmenizi öneririz. Birde Türkiye yetkili servisiyle iletişime geçerseniz daha net bilgiyi almış olursunuz. Yurtdışından getirilen bazı cep telefonlarda görülen sim ağ pin kilidini açmak için bazı yöntemler bulunmaktadır. Sim kart kilidi hemen hemen tüm marka modellerde görülebilmektedir.

 • İlk önce hangi operatörü kullanıyorsanız (Vodafone, Türk Telekom ve Turkcell) çağrı merkezi temsilcisine cihaz yurtdışından getirildiğini ve sim ağ kodu istediğini aktarabilirsiniz. Bir ihtimal sorunu operatörünüzle çözebilirsiniz.
 • Operatör ile sorunu çözemediyseniz cellunlocker.net sitesinden yardım isteyebilirsiniz. Uygun bir ücretle kilit açma işlemleri yapıldığı söyleniyor ve oluşabilecek sorunlardan kullanıcı sorumlu olduğunu iletmek isteriz.

Bu güvenliğin dışında farklı durumlar için sıfırlama cihazları, programları ve fatura gibi faktörler ön planda oluyor. İkinci el alınan cihazlarda sık karşılaşılan kilit sorunlarının çoğu çözülmekte ama Apple’ ın cihazlarında şu an için çok zor bir durum.

YouTube video

Ad imageAd image

Cellunlocker sitesi üzerinden cep telefonda sim ağ pin kilidi açmak

Örnek yukarıda verdiğimiz linkte aşağıda yer alan “Check your Samsung code availability instantly”seçenekten cihazın marka modeli, ülke ve imei bölümleri doldurunuz.

Cihazınız imei numarasını bilmiyorsanız telefonun arama bölümünden *#06# tuşlamasını yapmanız. Bu şekilde imei numarasını öğrenebilirsiniz. İlgili alanları doldurduktan sonra “Look for Code!” Butonuna tıklayıp çıkan ekrana e-posta hesabınızı yazınız. E-postanıda gelecek talimatlarda istenileni yapmanız.

Bazı Samsung modellerde pin ağı kodu bölümüne tuşlama ile ulaşabilirsiniz. *2767*3855# ve *#0011#. İşlemlerde sorun yaşarsanız ya da yapamazsanız sales@cellunlocker. net adresine e-posta atabilirsiniz. İsterseniz önerdiğimiz ücretli destek hattından da yardım alabilirsiniz.
Cep telefonda Sim Ağ Pin kilidi açmak kırmak için ne yapmalıyım

Yurtdışından gelen cep telefonda sim ağ pin kilidi açmak için adımlar yasal başvuruyla yapılması önerilir.

Cep telefonda sim ağ pin kilidi açmak için adresler

 • //www. cellunlocker.net/lg-unlock.php
 • //www. cellunlocker.net/htc-unlock.php
 • www. cellunlocker.net/nokia-unlock.php
 • www. cellunlocker.net/samsung-unlock.php
 • www. cellunlocker.net/motorola-unlock.php
 • cellunlocker.net/blackberry-unlock.php
 • cellunlocker.net/sony-ericsson-unlock.php
 • cellunlocker.net/apple-iphone-unlock-solution.php


Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2020, 03:38

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Türkçe