Facebook açılmıyor giremiyorum 2018

Facebook cep telefondan ve bilgisayardan açılmıyor. Facebook giriş yapılamıyor ve bazende Facebook açılmıyor. Bu sorunların genel kaynağı Facebook sunucularındaki sorunlar veya saldırılar. Bazen ise cihaz kaynaklı. Facebook çalışmıyor Peki çözümü!

Facebook açılmıyor giremiyorum 2018
banner192

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom / Avea - Superonline, Doping, Turknet. Facebook ve Twitter' a cep telefondan, bilgisayardan ve diğer cihazlardan erişim yapılamıyor nedeni nedir? Facebook açılmıyor sorunu belki de genel olabilir. 

Facebook çöktü mü şeklinde bazen kullanıcılar arama yapar. Aldıkları hata mesajı "Bu siteye ulaşılamıyor facebook. com ana makinesinin yanıt vermesi çok uzun sürdü. Bağlantıyı kontrol etme, Proxy ve güvenlik duvarını kontrol ediniz." Bazen de server error 500 gibi beyaz ekran hataları gelebiliyor. Peki bilgisayardan Facebook giremiyorum veya telefondan Facebook giremiyorum nedenleri nedir?

Bilgisayardan ve telefondan facebook açılmıyor? Yurtiçi veya yurtdışı port kaynaklı sorunlarda ve siber saldırılarda genelde erişim yapılamamakta.

Facebook açılmıyor Facebook giremiyorum

  • İlk önce bu sorunun kaynağını bulmamız gerekiyor. İnternette araştırma yapınız. Çevrenizdekileri arayıp sorun var mı sorunuz. Tabi bulunduğunuz il ve başka illerdeki kişilere sorunuz. Nedeni bölgesel bir sorun olabilir.
  • Sorun bazen hesap kaynaklı bazende güvenlik nedenleriyle Facebook' a giremiyor olabilirsiniz.
  • Başka internet ağı ve cihazlarda deneyin
  • Bilgisayar veya telefonun tarihi / saati yanlış olabilir.
  • VPN programı veya DNS adreslerini deneyiniz. DNS tanımlandıktan sonra modemi kapatıp açmayı unutmayınız.
  • Bilgisayar kaynaklı bir durumda sistem geri yüklemeyi deneyiniz.
  • Telefon kaynaklıysa tarayıcı üzerinden deneyin. iPhone için Safari ve Android için Chrome veya diğerleri denenebilir.
  • Facebook uygulamasının önbelleğini silip deneyin. Uygulama ayarlarından.
  • Facebook uygulamasını kaldırıp yükleyin.

facebook müşteri hizmetleri
Facebook açılmıyor giremiyorum 2018

Facebook açılmıyor DNS ayarları nasıl yapılır?

Facebook giremiyorum iPhone DNS ayarları: Ayarlar / Wifi / bağlı olan ağın yanındaki ! simgesine dokunun. DNS' i ayarla yazısının üstüne dokunun. Elle seçeneği sonra sunucu ekle...

Facebook açılmıyor DNS ayarları nasıl yapılır?Facebook açılmıyor Facebook giremiyorumFacebook açılmıyor giremiyorum 2018

Facebook giremiyorum ve Facebook açılmıyor sorunu Android telefondan da kablosuz internet bağlantısı ile DNS adresleri denenebilir. Google, OpenDNS, Comodo ve Yandex DNS adresleri denenebilir. "Facebook şu anda bu isteği işleme alamıyor ve http error 500 hatası" genel veya internet kaynaklı olabiliyor. 

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2018, 18:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
levent
levent - 1 yıl Önce

Facbook.sifremi.unuttum

Azra derin
Azra derin - 5 ay Önce

Bu nasıl bi iştir yapıyorsunuz yeter sade sacmaliktir sizinki facem ikide bir kapanıyor ve acilmiyor

SIRADAKİ HABER
DMCA.com Protection Status